HAVEL & PARTNERS u prodeje 100% podílu ve společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka

Handshake Becherovka
10. 1. 2024

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS jako český právní poradce zastupovala francouzskou skupinu Pernod Ricard, jednoho z předních světových výrobců prémiových vín a destilátů, při prodeji slavné karlovarské likérky.  

Právní poradenství zahrnovalo předtransakční právní prověrku společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka a restrukturalizaci a transakční dokumentaci.

V rámci kanceláře na transakci pracovali zejména partneři Václav Audes a Ondřej Florián za významné podpory senior advokáta Ivo Skolila, který byl team leaderem, a dále senior advokát Radek Riedl, advokátky Ema Černá a Kateřina Trzaska a advokáti Václav Fajkus a Jan Krejčí.

Novým vlastníkem společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka se stala polská potravinářská skupina Maspex.

Transakce by měla být po udělení nezbytných souhlasů soutěžních úřadů finálně vypořádána zhruba v polovině letošního roku.

Nejznámějším produktem společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka je ikonický žaludeční likér s více než 200letou tradicí. Společnost ale také patří na českém trhu k distributorům více než čtyř desítek dalších prémiových značek alkoholu.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross