Tým HAVEL & PARTNERS pomohl FIXED.zone úspěšně vstoupit na burzu START

4. 11. 2021

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS se podílela na dalším velmi úspěšném IPO na trhu START. Specialisté na kapitálové trhy partner Jan Topinka, vedoucí advokát Jiří Kunášek, senior advokát Martin Stančík a advokát Josef Bouchal poskytli komplexní poradenství přednímu českému výrobci a distributorovi příslušenství pro mobilní zařízení FIXED.zone při první veřejné nabídce jeho akcií.

„Jsme rádi, že jsme mohli pomoci komplexní službou – od počátečních příprav přes přeměnu emitenta, přípravu prospektu, zajištění přijetí na trh až po závěrečné vypořádání. Byli jsme klientovi skutečným průvodcem celou transakcí,“ říká Jan Topinka.

Výsledky dvoutýdenní veřejné nabídky akcií (IPO) tohoto českého výrobce a distributora příslušenství k mobilním zařízením ukázaly, že celkový počet objednávek téměř třikrát překročil nabízené množství akcií v počtu 222 000 kusů. „Výsledky IPO jsou pro nás obrovským překvapením. Těší nás, že byl zejména mezi českými investory tak mimořádný zájem o naše akcie. Je to pro nás velký závazek,“ uvedl Daniel Havner, zakladatel společnosti a její majoritní akcionář. Firma chce vstupem na burzu podpořit další růst společnosti, expanzi na nové evropské trhy a vývoj inovativních produktů.

Českobudějovická společnost FIXED.zone zaměstnává více než 90 lidí. Vyvíjí a vyrábí nabíječky, držáky, pouzdra a další příslušenství k telefonům a tabletům. Svým chytrým SMILE Pro lokátorem směle konkuruje předním světovým výrobcům. Společnost má ambici stát se celoevropským lídrem ve svém oboru, a to kombinací vlastního vývoje, flexibility i otevření nových tržních segmentů.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross