Právní poradenství pro Automation Investment při koupi společnosti AUTOMA

16. 10. 2019

Právní tým HAVEL & PARTNERS pro oblast fúzí a akvizic poskytl poradenství zástupcům společnosti Automation Investment, s.r.o. při akvizici 100% podílů ve společnostech AUTOMA CZ s.r.o. a AUTOMA STRAKONICE s.r.o. Na transakci se za oblast fúzí a akvizic podíleli partner Václav Audes a senior advokátka Veronika Filipová; daňové záležitosti měl na starosti vedoucí advokát Josef Žaloudek. Kancelář rovněž asistovala při financování této akvizice ze strany Komerční banky a.s. – o právní aspekty v tomto ohledu se starali partner Filip Čabart a Petra Bátovská.

Automation Investement, s.r.o. patří do maďarské investiční skupiny Oriens, která sídlí v Budapešti, a zaměřuje své obchodní aktivity na oblast střední Evropy – konkrétně Maďarsko, Českou republiku a Slovensko, kde od roku 2007 investuje do firem v různých oborech od průmyslu až po potravinářství.

AUTOMA CZ se sídlem ve Strakonicích se zabývá průmyslovou automatizací mj. pro měřící a kontrolní stroje, řízení strojů a technologických procesů. Společnost je také dodavatelem jednoúčelových strojů a tzv. řešení na klíč pro automobilový segment, a to především pro české pobočky zahraničních společností.

Jedná se o další úspěšně dokončenou transakci, na níž se podílela kancelář HAVEL & PARTNERS, její hodnotu se zainteresované strany rozhodly nezveřejňovat.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross