Poradenství brněnskému technologickému start-upu Codasip při spojení s velkými globálními investory

12. 12. 2018

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS pod vedením partnera kanceláře Václava Audese a advokáta Ivo Skolila poskytla komplexní právní poradenství technologické společnosti Codasip, která je lídrem ve vývoji a výrobě takzvaných RISC-V procesorů.

Poradenství se týkalo investice mezinárodních investorů do brněnského start-upu v celkovém objemu 10 miliónů dolarů, tedy zhruba 228 miliónů korun.

Investory jsou francouzský Ventech Capital, čínský Shenzhen Capital, německý Paua Ventures a přední světový výrobce datových úložišť americký Western Digital. Na seznam strategických investičních partnerů se tyto společnosti zařadí vedle českého investora – investičního fondu Credo Ventures.

Nová investice napomůže společnosti Codasip nejenom k rozšíření jejího vývojového oddělení v Brně, ale také v rozvoji prodeje na asijských trzích a v USA.

Více informací o strategickém partnerství s mezinárodními investory i zcela unikátním zaměření společnosti Codasip je k dispozici na webových stránkách společnosti nebo zde

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross