Inovace jako cesta k úspěchu – HAVEL & PARTNERS přináší nové vydání H&P magazínu

31. 1. 2023

Vážení klienti a obchodní přátelé,

abychom pro Vás byli dlouhodobě spolehlivým partnerem, který Vám pomůže v těžkých dobách či za jakýchkoli okolností, neustále myslíme dopředu, hledáme nové výzvy, připravujeme se na ně a stejně tak na ně chceme připravit i Vás. V novém vydání H&P magazínu, v online i PDF formátu, proto přinášíme řadu článků, dat a analýz, komentářů či rozhovorů k aktuálním novinkám a trendům ve světě byznysu i práva, které jsou v dnešní době relevantní pro Vaše podnikání.

Firma, jež chce být dlouhodobě úspěšná, by měla být vždy o krok napřed a investovat do rozvoje a inovací. Světové technologické korporace si dnes běžně opatřují inovace investicemi do startupů, a tento ověřený postup může dobře fungovat i v českém či slovenském prostředí. V magazínu přibližujeme, jak prakticky taková korporátní investice do startupu probíhá a co může firmě přinést.

Důvěryhodnost, prestiž, ale i nový kapitál – to jsou největší benefity nabídky firemních akcií na burze. Naši odborníci na kapitálové trhy Vám v článku poradí, jak prakticky na úspěšné IPO. V byznysu pozorujeme stále významnější ženský element. Co je příčinou a jaké socioekonomické změny s tím souvisejí? V magazínu nabízíme shrnutí naší unikátní studie NextŽeny zaměřené na fenomén přesunu majetku do rukou žen. Doplňujeme i řadu novinek ze světa daní, obchodu, e-commerce a dalších oblastí a dozvíte se rovněž, jaká právní úskalí mohou přinést vztahy s partnerkou či partnerem ze zahraničí nebo jaké povinnosti má management, když se firma dostane do finančních potíží.

Díky naší komplexitě a specializaci na všechny obory práva, síti kontaktů a aktivnímu přístupu umíme efektivně pomoci s řešením všech závažných problémů či krizových situací, které mohou ohrožovat Vaši reputaci, bezpečnost či ekonomickou stabilitu.

V těchto případech nabízíme právní a daňové služby s vysokou přidanou hodnotou doplněné o naše mimořádné know-how v oblastech PR a bezpečnosti. Služby, které efektivně odvrací fatální škody či negativní dopady na klienty i jejich firmy, nenabízí na trhu v tomto rozsahu žádná jiná advokátní kancelář. Neustále navíc usilujeme o to, abychom posouvali hranice našeho potenciálu dál.

Děkujeme za Vaši důvěru, přejeme Vám užitečné a inspirativní čtení a těšíme se na další spolupráci.

Věříme, že nás s Vámi bude i nadále úspěch spojovat.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross