HAVEL & PARTNERS získala již popáté prestižní ocenění Czech Business Superbrands udělované nejlepším značkám na trhu

7. 5. 2020

Největší česko-slovenská právnická firma HAVEL & PARTNERS získala prestižní ocenění Czech Business Superbrands pro rok 2020 a navázala tak na roky 2014–2016 a 2019.  Jako jediná domácí advokátní kancelář v České republice se zařadila mezi značky s vynikající pověstí, s nimiž si zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Titul je udělován v téměř 90 státech na pěti kontinentech na základě sjednocených kritérií a metod organizace Superbrands.

„Jsme rádi, že se nám v roce 2020 vedle nejprestižnějšího mezinárodního ocenění pro právnické firmy Chambers Europe Awards podařilo uspět také v čistě byznysovém žebříčku, v němž porota hodnotí značky podle kritérií, jakými jsou známost, budování brandu, inovace či prestiž. Budování vynikající pověsti určité značky je kontinuální, dlouhodobý a nikdy nekončící proces. Celému týmu HAVEL & PARTNERS proto patří velké poděkování za to, že se svým pracovním nasazením, loajalitou a týmovostí na dobrém jménu naší značky podílí. Stejně tak ale děkujeme naším klientům, kteří také často patří mezi respektované lídry a nositele tohoto ocenění ve svých oborech. Spolupráce s nimi nás inspiruje a posouvá neustále dopředu v duchu našeho motta ,úspěch spojuje’,“ komentuje zisk titulu pro nejlepší české značky zakladatel a řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

V České republice se výběr nejlepších značek, který je realizován nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek, provádí již od roku 2013. Organizátoři žebříčku při nominaci relevantních značek nejprve vycházejí z databáze všech registrovaných obchodních trademark značek, kterou pro tento účel uvolňuje český Úřad průmyslového vlastnictví. Nominace se dále opírá o obchodní výsledky, které Superbrands generuje ve spolupráci s Bisnode, společností specializující se na obchodní data. Konečné slovo o udělení titulu Superbrands v daném roce má potom odborná komise složená z respektovaných profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross