HAVEL & PARTNERS uspěla ve slovenské soutěži Právnická firma roku a potvrdila nejlepší celkové výsledky za všechny ročníky soutěže v ČR a na Slovensku

13. 4. 2018

Po mimořádném úspěchu v zatím posledním ročníku české soutěže Právnická firma roku zabodovala největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS také v letošním ročníku této soutěže na Slovensku. Rating velmi doporučované nebo doporučované kanceláře získala v osmi oborových kategoriích. Podle součtu nominací a titulů ze všech dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku probíhající v  České republice a na Slovensku tak zůstává HAVEL & PARTNERS i nadále nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v obou zemích.

Podle výsledků je HAVEL & PARTNERS na Slovensku velmi doporučovanou kanceláří v kategoriích developerské projekty a nemovitosti, telekomunikace a právo informačních technologií, veřejné zakázky, daňové právo a hospodářská soutěž. V kategoriích právo obchodních společností, restrukturalizace a insolvence a fúze a akvizice se HAVEL & PARTNERS umístila mezi doporučovanými kancelářemi.

Tyto výsledky jsou dalším dokladem naší všestrannosti a výjimečné kvality všech specializovaných týmů, které spolu kooperují v rámci všech našich kanceláří v České republice a na Slovensku. Postavení bratislavské kanceláře na slovenském právním trhu chceme nadále posilovat. Na Slovensku jsme se díky restrukturalizaci a personálnímu posílení vrátili loni k  hospodářskému růstu. Kancelář jsme také přesunuli do reprezentativních prostor nového business centra v atraktivní čtvrti Zuckermandel pod Bratislavským hradem,“ říká řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící právní servis firem působících na území České a Slovenské republiky. Poprvé byla vyhlášena v České republice v roce 2008, od roku 2013 probíhá i na Slovensku. Podle historických výsledků všech dosavadních ročníků soutěže je HAVEL & PARTNERS dle součtu všech nominací a titulů nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v obou zemích.  Výsledky slovenského ročníku 2018 vyhlásili dne 10. 4. 2018 v Bratislavě její pořadatelé – týdeník TREND a společnost EPRAVO.SK.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross