HAVEL & PARTNERS představuje první číslo svého nového H&P magazínu

1. 7. 2020

Vážení klienti a obchodní přátelé,

neustále se snažíme zlepšovat komunikaci a vzájemné propojení mezi naší kanceláří a Vámi. Využíváme k tomu stále nové komunikační nástroje, moderní formáty i digitální prostředí. Nahradili jsme také náš tradiční newsletter Právní novinky, a to za H&P magazín.

H&P magazín, který bude vycházet 2x ročně, pokrývá aktuální celospolečenská témata související s našimi právními a daňovými službami. Vedle řady tematických článků, rozhovorů a analýz v magazínu naleznete také představení našich klíčových služeb, přehled nejvýznamnějších transakcí s naší účastí, aktuálních ocenění a dalších aktivit kanceláře, včetně souhrnu našich pro bono aktivit a nabídky naší vzdělávací AKADEMIE.

Témata prvního čísla jsou z velké části ovlivněna dozvuky pandemie koronaviru a trendy, které s sebou toto nelehké období přináší. Například naši specialisté na technologie a IT Vás provedou mimořádně aktuálním a diskutovaným tématem digitalizace. Také článek slovenských kolegů je věnován elektronizaci, tentokrát v souvislosti s enormním nárůstem e-shopů a tématem e-commerce. V rozhovoru s partnery kanceláře pro oblast nemovitostí a textu našich odborníků na insolvence a restrukturalizace shrnujeme dopady krize právě do těchto oblastí, které budou z našeho pohledu významně nabírat na důležitosti a v rámci kterých jsme maximálně připraveni reagovat na nové potřeby klientů. Magazín ale obsahuje i nadčasová témata; dozvíte se například, proč by se čeští a slovenští podnikatelé měli při správě svého majetku inspirovat rodinami Porsche či Tomáše Bati.

Od března zažíváme v naší kanceláři nebývalou vlnu solidarity, ještě více jsme posílili vzájemnou spolupráci a pracovali s obrovským nasazením, abychom našim klientům poskytli v této obtížné době maximální podporu. Jsem velice rád, že všechny kolegyně a kolegové zůstali zdraví, ale také motivovaní k další práci. Věřím, že k tomu přispěla i řada ocenění naší práce, která jsme za poslední týdny získali, přičemž většina z nich je založena na referencích našich klientů a nezávislém hodnocení uznávaných odborníků. Ať už to bylo nejprestižnější globální ocenění Chambers Europe Awards pro nejlepší advokátní kancelář v ČR, vynikající ratingy a řada cen v soutěži  Právnická firma roku na Slovenku a předtím i v ČR, kdy jsme v obou zemích mj. získali titul klientsky nejoblíbenější kanceláře, již popáté jsme dosáhli na prestižní ocenění Czech Business Superbrands udělované nejlepším značkám na trhu a pošesté jsme se stali nejžádanějším zaměstnavatelem v ČR v našem oboru.

Těchto vynikajících výsledků bychom nedosáhli bez Vaší důvěry. Pevně věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu a z tohoto obtížného období vyjdeme všichni ještě posíleni.

Věřím také, že v našem novém H&P magazínu naleznete řadu praktických informací, zajímavých postřehů a inspirace.

Jménem všech kolegů Vám přeji krásné letní dny a těším se na další spolupráci

Jaroslav Havel

řídící partner

H&P magazín je pro Vás k dispozici zde:

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross