HAVEL & PARTNERS je podle globálního on-line srovnávače právních služeb právnickou firmou roku pro oblast IT práva v ČR

12. 7. 2018

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS získala cenu společnosti Global Law Experts pro rok 2018 (2018 Global Law Experts – Annual Award) za nejlepší právnickou firmu v České republice poskytující právní poradenství v oblasti práva informačních technologií (IT Law – Law Firm of the Year in the Czech Republic – 2018).

„Specializovaný tým naší advokátní kanceláře, který se kromě informačních technologií věnuje rovněž oblasti telekomunikací, médií, e-commerce a ochraně osobních údajů (nyní zejména v souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů – GDPR), je jedním z největších v České republice a na Slovensku. Mezi naše klienty patří nejvýznamnější subjekty působící v oblasti informačních technologií a investoři, kteří se při rozšiřování svých portfolií zaměřují na investice do technologických firem. Mezinárodní ocenění Global Law Experts pro nás představuje důležitou zpětnou vazbu o kvalitě našich služeb,“ říká Robert Nešpůrek, partner kanceláře a vedoucí poradenské skupiny pro IT právo.

Ta se v oblasti práva informačních technologií zaměřuje například na smlouvy o vývoji, dodávkách a údržbě softwaru a jeho ochranu, na projekty integrace IT systémů, outsourcingové smlouvy, elektronické kontrakty, elektronizaci ve finančních službách (fintech), problematiku využití obsahu a odpovědnosti za obsah na internetu, ochranu hospodářské soutěže v technologickém prostředí nebo zastupování ve sporech vyplývajících z komplexních smluv v oblasti informačních technologií a sporech v souvislosti s doménovými jmény.

Výroční ceny Global Law Experts Annual Award      

Společnost Global Law Experts (GLE) je jedním z nejvýznamnějších globálních on-line zdrojů pro vyhledávání právních služeb. Ve své databázi shromažďuje více než 2 000 expertů ve více než 140 zemích světa. Výběr nejlepších právních subjektů v jednotlivých zemích společnost provádí od roku 2010 na základě zpětné vazby od podnikatelů, in-house právních oddělení, členů advokátních komor či uživatelů webových stránek GLE a sociální sítě LinkedIn. Tyto výstupy kombinuje s vlastním výzkumem právního trhu.       

Související ocenění v oblasti IT, TMT a ochrany osobních údajů

HAVEL & PARTNERS je dva roky po sobě (2017 a 2018) držitelem ocenění společnosti Corporate INTL za nejlepší právnickou firmu v ČR v oblasti IT práva. Mezinárodní ratingové publikace European Legal 500, IFLR 1000, Chambers Europe, European Legal Experts a Global Law Experts doporučují kancelář HAVEL & PARTNERS jako přední českou právnickou firmu pro oblast médií, telekomunikací a technologií (souhrnně označováno jako TMT). Podle prestižní britské agentury Who´s Who Legal má HAVEL & PARTNERS nejvíc špičkových odborníků pro oblast informačních technologií, telekomunikací a médií a ochrany osobních údajů v České republice a podle publikace Media Law International patří kancelář mezi top právní firmy v České republice poskytující nejlepší právní služby v oblasti médií. V rámci dosavadních deseti ročníků české soutěže Právnická firma roku byla kancelář HAVEL & PARTNERS šestkrát vyhlášena nejlepší právnickou firmou v kategorii Telekomunikace a média a pravidelně se umisťuje mezi pěti nejlépe hodnocenými advokátními kancelářemi v kategorii Právo informačních technologií.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross