HAVEL & PARTNERS je podle prestižního globálního hodnocení nejlepší právnickou firmou v ČR pro oblast práva informačních technologií

9. 1. 2018

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) získala cenu společnosti Corporate INTL pro rok 2018 za nejlepší právnickou firmu v  České republice poskytující právní poradenství v oblasti práva informačních technologií (IT Law – Law Firm of the Year in the Czech Republic).

„Specializovaný tým naší advokátní kanceláře, který se kromě informačních technologií věnuje rovněž oblasti telekomunikací, médií, e-commerce a ochraně osobních údajů (nyní zejména v souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů – GDPR), je jedním z největších v České republice a na Slovensku. Mezi naše klienty patří nejvýznamnější subjekty působící v oblasti informačních technologií a investoři, kteří se při rozšiřování svých portfolií zaměřují na investice do technologických firem. Mezinárodní ocenění Corporate INTL, které jsme získali i v roce 2017, pro nás představuje důležitou zpětnou vazbu o kvalitě našich služeb,“ říká Robert Nešpůrek, partner kanceláře a vedoucí poradenské skupiny pro IT. 

Ta se v  oblasti práva informačních technologií zaměřuje například na smlouvy o vývoji, dodávkách a údržbě softwaru a jeho ochranu, na projekty integrace IT systémů, outsourcingové smlouvy, elektronické kontrakty, elektronizaci ve finančních službách (fintech), problematiku využití obsahu a odpovědnosti za obsah na internetu, ochranu hospodářské soutěže v technologickém prostředí nebo zastupování ve sporech vyplývajících z komplexních smluv v oblasti informačních technologií a sporech v souvislosti s doménovými jmény.

Výroční ceny Corporate INTL Awards

Výroční ceny Corporate INTL Awards mapují na globální bázi úspěšnost firem za jeden kalendářní rok. Výběr oceněných probíhá na základě detailního průzkumu daných služeb v příslušném regionu. Výsledky posléze shrnuje publikace, jejímiž odběrateli jsou vedoucí představitelé světového byznysu, investoři a poradci.

Související ocenění v oblasti IT, TMT a ochrany osobních údajů

Mezinárodní ratingové publikace European Legal 500, IFLR 1000, Chambers Europe, European Legal Experts a Global Law Experts doporučují kancelář HAVEL & PARTNERS jako přední českou právnickou firmu pro oblast médií, telekomunikací a technologií (souhrnně označováno jako TMT). Podle prestižní britské agentury Who´s Who Legal má HAVEL & PARTNERS nejvíc špičkových odborníků pro oblast informačních technologií, telekomunikací a médií a ochrany osobních údajů v České republice a podle publikace Media Law International patří kancelář mezi top právní firmy v České republice poskytující nejlepší právní služby v oblasti médií.

V rámci dosavadních deseti ročníků české soutěže Právnická firma roku byla kancelář HAVEL & PARTNERS šestkrát vyhlášená nejlepší právnickou firmou v kategorii Telekomunikace a média a pravidelně se umisťuje mezi pěti nejlépe hodnocenými advokátními kancelářemi v kategorii Právo informačních technologií.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross