HAVEL & PARTNERS jako součást přeshraničního týmu vedeného advokátní kanceláří Willkie poskytovala poradenství společnosti PAI Partners při akvizici většinového podílu v evropské rehabilitační divizi skupiny VAMED

Pai Partners Vamed Significant Matters
14. 5. 2024

Jsme velmi hrdí na to, že jsme byli součástí právního týmu vedeného advokátní kanceláří Willkie Farr & Gallagher LLP Germany, který poskytoval poradenství společnosti PAI Partners („PAI“) při akvizici většinového podílu v rehabilitační divizi skupiny VAMED („VAMED“) od společnosti Fresenius SE & Co. KGaA.

Na transakci se za HAVEL & PARTNERS podíleli partner Martin Peckl, partnerka Kateřina Slavíková, counsel David Šmída, vedoucí advokátka Silvie Király, senior advokát Adam Karban a advokátka Hana Erbsová.

Rehabilitační divize skupiny VAMED provozuje 67 klinik a center zdravotní péče v Německu, Rakousku, Švýcarsku, České republice a Spojeném království a ročně obslouží více než 100 000 pacientů. Tato divize, ve které pracuje přibližně 10 000 vysoce kvalifikovaných pracovníků, poskytuje komplexní škálu lůžkových a ambulantních rehabilitačních služeb a také specializovanou akutní péči. Divize uplatňuje multidisciplinární přístup k péči o pacienty, přičemž její oblasti odbornosti zahrnují neurologii, ortopedii, psychosomatiku a kardiologii.

PAI Partners je významná private equity společnost investující do předních společností na trhu po celém světě. Spravuje aktiva v hodnotě přibližně 27 miliard eur a od roku 1994 realizovala více než 100 investic ve 12 zemích s dosaženými výnosy ve výši více než 24 miliard eur z 60 exitů. Společnost PAI dosáhla vynikajících výsledků díky spolupráci s ambiciózními manažerskými týmy, přičemž její jedinečný pohled na věc, bezkonkurenční zkušenosti v daném odvětví a dlouhodobá vize umožňují společnostem naplno využít jejich potenciál – a posunout se dál.

Dokončení transakce se očekává v druhé polovině roku 2024 a podléhá obvyklým regulačním schválením a podmínkám pro její uzavření.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross