Martin Peckl partnerem v HAVEL & PARTNERS a posilou týmu pro německy mluvící klientelu

9. 11. 2021

Do největší česko-slovenské advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS od listopadu nastoupil na pozici partnera Martin Peckl (44 let), který dosud působil jako partner v české právní firmě Vejmelka & Wünsch. Martin se jako odborník na fúze a akvizice, právo nemovitostí, obchodní právo a právo obchodních společností a rodilý český i německý mluvčí stává klíčovým členem specializovaného týmu HAVEL & PARTNERS, který poskytuje komplexní právní služby německy mluvícím klientům.

„Jednou z našich strategických priorit je rozvoj služeb orientovaných na významné klienty, kteří jsou obchodně spjati s německy mluvícími zeměmi. V tzv. regionu DACH (Německo, Rakousko, Švýcarsko) prudce roste poptávka českých a slovenských firem po právní a daňové podpoře při expanzi do těchto zemí. Náš tým německy hovořících odborníků je s více než 25 členy největším v České republice a na Slovensku a Martin Peckl se jako právník s dlouholetou pracovní zkušeností s prací pro klientelu z regionu DACH bude spolu s Markem Lošanem, Adélou Havlovou a dalšími partnery podílet na vedení této skupiny,“ říká o zapojení nového partnera řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Klientům z německy hovořících zemí, ať už jde o společnosti a privátní investory přímo z těchto zemí, nebo české subjekty, které do těchto zemí exportují či zde investují, nabízí kancelář komplexní právní služby ve všech relevantních právních oblastech, včetně souvisejících daňových služeb.

Martin Peckl poskytuje právní poradenství v německém, anglickém i českém jazyce. Jde o služby například v oblasti realizace strategických investic, zakládání a řízení společných podniků, dodávek investičních celků či projektového financování.

Účastnil se řady akvizičních transakcí jak na straně kupujících, tak i na straně prodávajících, mimo jiné v oblasti pobytových sociálních služeb, kancelářských budov, energetiky, stavebnictví, developmentu, strojírenství či automobilového průmyslu.

Před příchodem do naší kanceláře pracoval ve významné mezinárodní právní kanceláři Freshfields Bruckhaus Deringer a od roku 2002 v její nástupnické české právní firmě Vejmelka & Wünsch, kde posledních 13 let působil na pozici partnera.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross