HAVEL & PARTNERS s novým rokem opět povyšuje; na seniornější pozice postupuje 19 spolupracovníků kanceláře

13. 1. 2020

Nejkomplexnější a nejúspěšnější advokátní kancelář na českém trhu HAVEL & PARTNERS v lednu povýšila celkem 19 svých spolupracovníků na třech profesních úrovních – counsel, vedoucí advokát a senior advokát. Kancelář má v současnosti 28 partnerů a 14 counselů, přičemž naprostá většina z nich se do těchto dvou nejvyšších pozic dostala na základě interního povýšení, což potvrzuje mimořádnou personální stabilitu a možnost rychlého profesního růstu v rámci firmy.

Na pozici counsel se od 1. ledna 2020 posunuli hned čtyři právníci: Lenka Gachová, Kateřina Staňková, Ivo Šimeček a Josef Žaloudek.

Vedoucími advokáty se nově stalo sedm spolupracovníků kanceláře: Jan Fikar, Šimon Hradilek, Silvie Király, Dalibor Kovář, Jaroslav Šuchman, Albert Tatra a Miroslav Vozáb.

Nejpočetnější skupinu, která zaznamenala kariérní posun, pak tvoří osm nových senior advokátů, kterými jsou Jana Bartošková, René Cienciala, Csaba Csorba, Štěpán Černý, Tereza Hrabáková, Radek Riedl, Martin Šimek a Monika Čermáková.

„Uplynulý rok byl pro nás opět ekonomicky velmi úspěšný, a to se samozřejmě musí odrazit i dovnitř firmy, protože nejcennější devízou každé úspěšné společnosti jsou její zaměstnanci. V právním odvětví potřebujete silný a stabilní tým spolupracovníků, jenž dlouhodobě buduje značku a důvěryhodnost, kterou klienti od našich služeb očekávají. Jsem rád, že všichni nově povýšení právníci jsou dlouhodobými oporami jednotlivých právních týmů a že úspěšně pokračujeme ve strategii vychovávat v kanceláři další generaci špičkových seniorních kolegů,hodnotí změny ve firmě Jaroslav Havel, spoluzakladatel a řídící partner kanceláře.

Podle ankety TOP Zaměstnavatelé je HAVEL & PARTNERS již pátým rokem nejžádanějším zaměstnavatelem v České republice mezi advokátními kancelářemi.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross