Držte krok se změnami – HAVEL & PARTNERS přináší nové vydání H&P magazínu 

9. 10. 2023

Vážení klienti a obchodní přátelé 

žijeme v éře, kdy snad jedinou konstantou je změna. Svět se mění tak rychlým tempem, jako nikdy před tím v historii. Kdo neudrží krok a nedokáže se na změny adaptovat, nemá v takové realitě příliš šancí na úspěch. V novém vydání H&P magazínu, v jeho online podobě i ve formátu PDF, Vám proto přinášíme články, komentáře, rozhovory a analýzy, které Vás seznámí s nejnovějšími trendy a připraví Vás na aktuální výzvy současnosti. 

 

Kolegové z týmu pro IT právo a duševní vlastnictví, Vám dají deset rad, jak ve firmě využívat AI s požehnáním právníka. Přečtěte si také, k čemu jsou dobré motivační programy neboli ESOP plány a jak prakticky udělat ze zaměstnance motivovaného tahouna firmy, který neodejde jinam.     

Dnešní doba přináší nejen nové výzvy, ale také rizika. Věděli jste například, že se v podstatě každá firma, která si důsledně neprověřuje své obchodní partnery, může nevědomky zaplést do daňového podvodu s DPH? Jak je to možné? V magazínu Vám odpoví naši daňoví specialisté.  

A je toho víc. Jak nejlépe zabezpečit blízké pro chvíle, kdy Vy už jim pomoci nemůžete, sepsali kolegové v článku o dědictví. Na stránkách magazínu píšeme i o situaci na trhu nemovitostních dluhopisů, zelené revoluci v oblasti real estate, řešení multi family office nebo o nových pravidlech pro kontrolu transakcí soutěžními úřady.  

Věříme, že všechny informace budou pro Vás užitečné a prakticky použitelné při dalším rozvoji Vaší byznysové strategie či soukromých aktivit.  

Přejeme Vám příjemné a inspirativní čtení a těšíme se na další spolupráci, kdy budeme rádi Vaším spolehlivým průvodcem novou realitou v byznysu.  

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross