Právo v praxi

Pod záštitou AKADEMIE HAVEL & PARTNERS a Mgr. Františka Korbela, Ph.D. startujeme další ročník naší Studentské akademie.

Čeká Vás cyklus pěti podvečerních přednášek, ať už v Praze nebo Brně. Setkejte se s odborníky z různých oborů práva a načerpejte unikátní poznatky z praxe.

Pokud projdete celým cyklem, obdržíte od nás certifikát o absolvování.

Právo v praxi
napište název školy

Beru na vědomí, že společnosti HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem Na Florenci 2116/15, Nové Město, PSČ 110 00 Praha 1, IČO: 26454807, AKADEMIE HAVEL & PARTNERS s.r.o., se sídlem Na Florenci 2116/15, Nové Město, PSČ 110 00 Praha 1, IČO: 02890895 a HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátska kancelária, se sídlem Žižkova 7803/9, 811 02 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36856584 („Společnosti“) jsou, jakožto společní správci osobních údajů, oprávněny v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR) zpracovávat mé osobní údaje získané prostřednictvím přihlašovacího formuláře na Cyklus workshopů PRÁVO V PRAXI, pořádaný pod záštitou společnosti AKADEMIE HAVEL & PARTNERS s.r.o., na webových stránkách http://havelpartners.cz/pravovpraxi, mj. v rozsahu jméno, příjmení, telefon, e-mail, fakulta, ročník studia, popřípadě další osobní údaje, které poskytnu, a to pro účely organizace daného workshopu po dobu nezbytnou k uvedenému účelu.

Dále beru na vědomí, že pokud to neodmítnu v registračním formuláři nebo v rámci každé takové následné komunikace, jsou dle příslušných právních předpisů Společnosti oprávněny využít mé kontaktní údaje pro účely oslovení v souvislosti s nabídkou vlastních obdobných služeb, zejména pořádaných seminářů a vzdělávacích či společenských akcí, či rozesílkou jiných informativních obchodních sdělení o novinkách v oblasti práva a podnikání. Jsem srozuměn/a, že zasílání těchto obchodních sdělení mohu též kdykoliv odvolat na dpo@havelpartners.cz .

Další informace o zpracování mých osobních údajů včetně poučení o souvisejících právech jsou obsaženy v Zásadách zpracování osobních údajů zde.

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross