HAVEL & PARTNERS zajišťovala právní poradenství pro PriceHubble při koupi Realtify

5. 8. 2021

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS zastupovala švýcarskou startupovou společnost PriceHubble při akvizici 100% podílu na českém startupu Realtify. Odkupem české firmy, která se zaměřuje na datovou analytiku pro development rezidenčních nemovitostí, vstupuje tento rychle rostoucí švýcarský PropTech na český a slovenský trh a dokončuje svou již čtvrtou akvizici v rámci své mezinárodní expanze.

Specializovaný tým HAVEL & PARTNERS poskytl společnosti PriceHubble při transakci komplexní M&A poradenství včetně due diligence, které zajišťovali partner Václav Audes a senior advokát Tomáš Navrátil spolu s vedoucím advokátem Vojtěchem Katzerem, advokátkou Klárou Šléglovou a advokátem Josefem Bouchalem. Daňové aspekty transakce měl na starosti daňový specialista Martin Bureš.

Rychle rostoucí startup PriceHubble byl založen v roce 2016 ve Švýcarsku. Tato B2B-PropTech společnost se zaměřuje na budování inovativních digitálních řešení v oblasti nemovitostí a financí, v současnosti zaměstnává přes stovku specialistů a po akvizici české firmy působí již v devíti zemích v Evropě a Asii.

„PriceHubble je jednou z nejrychleji rostoucích PropTech společností v Evropě. Touto transakcí dále posilujeme naši pozici. Ve střední a východní Evropě vnímáme silný potenciál pro náš další růst a akvizice týmu Realtify nám umožní urychlit naši expanzi na trh v regionu,“ říká Julien Schillewaert, generální ředitel PriceHubble.

Společnost Realtify byla založena v prosinci 2019 v Praze a na startupovém trhu se velmi rychle etablovala. Poskytuje analytické a výzkumné nástroje pro oblast rezidenčních nemovitostí. Pod křídly PriceHubble bude nově firma fungovat jako PriceHubble Czechia.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross