Tým HAVEL & PARTNERS pro oblast M&A posiluje senior advokát Róbert Petrán

19. 8. 2020

Transakční tým HAVEL PARTNERS, který je s téměř 80 právníky největší a nejzkušenější ve střední Evropě, rozšířil na pozici senior advokáta Róbert Petrán. V poradenské skupině, díky níž se kancelář dlouhodobě umisťuje na předních příčkách v počtu realizovaných transakcí na českém, slovenském i středoevropském právním trhu, se Róbert zaměří především na akvizice, koncernové reorganizace a nastavení vztahů mezi společníky a akcionáři.

Transakční poradenství je naší vlajkovou lodí již od založení kanceláře v roce 2001. Od té doby nabízíme našim klientům služby na té nejvyšší úrovni díky systematickému rozvoji odborného know-how a týmu složeného ze špičkových právníků. Těší mě, že jej nyní doplní také Róbert Petrán, který své téměř desetileté zkušenosti získával ve významných advokátních kancelářích, včetně mezinárodní kanceláře ze sítě Big4,“ komentuje nástup kolegy zakladatel a řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Minulý rok byl pro kancelář HAVEL & PARTNERS z hlediska oblasti fúzí a akvizic velmi významný. „Realizovali jsme rekordní počet transakcí, a kromě kontinuálního úspěchu v mezinárodních žebříčcích jsme se stali také nejlepší advokátní kanceláří v kategorii M&A v prestižní soutěži Právnická firma roku, a to v České republice i na Slovensku. Věřím, že do budoucna na tyto úspěchy navážeme,“ doplňuje Havel.

Róbert Petrán získal titul magistr práv na Právnické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě a následně na Slovensku úspěšně absolvoval advokátní zkoušky. Před nástupem do HAVEL & PARTNERS pracoval jako advokát specializující se na právo obchodních společností, fúze a akvizice, právo nemovitostí a závazkové právo. Róbert poskytoval právní poradenství několika předním národním i zahraničním společnostem z různých odvětví průmyslu a zúčastnil se řady koncernových reorganizací, fúzí a rozdělení společností, včetně právních prověrek (due diligence) společností a realizací samotných transakcí, ať už na straně prodávajících nebo kupujících.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross