HAVEL & PARTNERS právním poradcem při prodeji regionálního poskytovatele internetu

3. 8. 2021

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS se jako právní poradce prodávajícího účastnila významné regionální transakce v oblasti IT. Odborníci kanceláře zajišťovali pro klienta Ing. Bohuslava Mašku komplexní právní služby při prodeji společnosti M-SOFT, která poskytuje internetové připojení na Jihlavsku. Novým majitelem společnosti se stala společnost JAWvivotek.cz.

Součástí komplexních právních služeb pro klienta, které za advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS poskytovali partner kanceláře Václav Audes a senior advokátka Veronika Filipová spolu s právním asistentem Filipem Pavlíkem, bylo kromě poradenství při samotném prodeji 100% podílu společnosti M-SOFT také zajištění výběrového řízení, ve kterém prodejce hledal vhodného kupujícího.

Společnost M-SOFT je významný regionální poskytovatel internetového připojení, který na Vysočině zajišťuje konektivitu již od roku 1998. Od roku 2015 zahájila firma také intenzivní výstavbu vlastní optické sítě. V současné době poskytuje internetové připojení v Jihlavě a více než 130 obcích na Vysočině.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross