Právní poradenství pro Seed Starter České spořitelny a společnosti Investown Technologies při vstupu nového investora

Real estate
25. 9. 2023

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS zastupovala Seed Starter České spořitelny, společníka Investown Technologies, při vstupu nového investora do této společnosti, která provozuje online aplikaci pro crowdfunding na nemovitostní projekty.

Pro Seed Starter při transakci zajišťovali komplexní právní poradenství včetně vyjednávání smluvní dokumentace partner Jaroslav Baier, senior advokát Josef Bouchal a koncipient Pavel Gapeev. Podíl v Investown Technologies získala společnost Finbus, která se zabývá realitním developmentem.

Investown byl první investicí fondu Seed Starter České spořitelny zaměřeného na investice do venture kapitálu. Investown se zaměřuje na crowdfunding do nemovitostí, resp. developerských projektů a v současné době má přibližně 80 tisíc registrovaných uživatelů. Funguje díky stále populárnější metodě skupinového financování, které zpřístupňuje investice do široké škály realitních projektů v České republice.

Nyní projekt dospěl do další fáze a v dohledné době plánuje expanzi do zahraničí, kterou má mimo jiné podpořit právě kapitál od nového investora.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross