Právní poradenství fondu SkyLimit Industry při akvizici společnosti VMK-CZ

10. 12. 2019

Právní tým HAVEL & PARTNERS pro oblast fúzí a akvizic poskytl komplexní právní poradenství investičnímu fondu SkyLimit Industry SICAV a.s. při akvizici většinového podílu ve společnosti VMK-CZ, který získal od dosavadního vlastníka – FOREZ s.r.o., přičemž původní majitel si v nové vlastnické struktuře ponechá menšinový podíl a stávající management bude i nadále působit ve vedení společnosti.

Odborný tým kanceláře, který se na transakci podílel, tvořili partner Václav Audes a senior advokát Tomáš Navrátil a koncipient Josef Bouchal. HAVEL & PARTNERS tak další úspěšně dokončenou transakcí v průmyslovém sektoru potvrzuje své výsadní postavení na českém trhu v oblasti fúzí a akvizic, která patří mezi její hlavní specializace. Hodnotu obchodu se zainteresované strany rozhodly nezveřejňovat.

SkyLimit Industry je investiční fond, který buduje průmyslovou skupinu z řad malých a středních podniků primárně ve strojírenském sektoru. Fond nabízí soukromým investorům inovativní koncept dlouhodobého investování do domácího průmyslu s možností nadstandardního zhodnocení kapitálu. Zakladatelem fondu a nositelem jeho strategie je společnost SkyLimit Investments s.r.o.

SkyLimit Industry je dlouholetým klientem HAVEL & PARTNERS. Aktuální akvizice představuje v pořadí již pátou dokončenou transakci za poslední tři roky, na níž se kancelář poradensky podílela. Společnost VMK-CZ původně vznikla jako konstrukční kancelář pro vývoj mechanických částí jednoúčelových strojírenských zařízení a přípravků. V současnosti již ale zastává roli významného hráče na trhu průmyslové automatizace, kde působí především na poli automobilového a elektrotechnického průmyslu.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross