Poradenství pro PricewaterhouseCoopers při prodeji Global Mobility Tax and Immigration Services

11. 8. 2022

Odborníci na fúze a akvizice z advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS se podíleli na významné mezinárodní poradenské transakci. Jednalo se o prodej divize Global Mobility Tax and Immigration Services společnosti PricewaterhouseCoopers (PwC) fondům spojeným se společností Clayton, Dubilier & Rice.

V důsledku akvizice vznikla společnost Vialto Partners, přední nezávislý poskytovatel služeb podporujících přeshraniční mobilitu zaměstnanců.

Ve spolupráci s Linklaters LLP se sídlem v Londýně zajišťovali specialisté HAVEL & PARTNERS na fúze a akvizice – partner Jan Koval a vedoucí advokátka Silvie Király – komplexní právní služby pro PwC v souvislosti s transakcí v České republice, a to včetně souvisejících daňových a pracovněprávních aspektů.

Společnost Vialto Partners má padesátiletou historii, pomáhá klientům řídit globální mobilitu talentů. V nové společnosti bude téměř 6 000 odborníků v oblasti imigrace, daní, lidských zdrojů a technologií poskytovat klientům výjimečný rozsah služeb a odborné znalosti v rámci podpory komplexních výzev v oblasti mobility.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross