Poradenství pro mezinárodní investory do českého cestovatelského startupu Daytrip

14. 3. 2022

Tým advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS se jako právní poradce investorů zapojil do investičního kola série A, ve kterém český cestovatelský startup Daytrip získal nový kapitál v celkové výši 6,14 milionů euro. Daytrip je globální platforma, která v 85 zemích světa nabízí turistům soukromou dopravu s lokálními řidiči přímo v místě, které lidé navštíví.

Partner kanceláře Václav Audes spolu s advokátem Josefem Bouchalem zajišťovali kompletní právní služby související s investicí do společnosti Daytrip pro budapešťský fond Euroventures, který investiční kolo vedl a do cestovatelské platformy spolu s dalšími investory J&T Ventures, Nation 1 VC a Pale Fire Capital vložil svá aktiva.

Euroventures je jednou z nejdéle působících předních venture kapitálových firem ve střední a východní Evropě, která prostřednictvím své budapešťské pobočky investuje do inovativních a rychle rostoucích společností v regionu.

Investici plánuje Daytrip využít pro svůj další růst. Společnost funguje od roku 2015. Turistům nabízí v destinacích po celém světě alternativu k obvyklým způsobům dopravy a její služby už využilo více než 300 000 lidí.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross