Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS míří na západ Čech, svou šestou kancelář otvírá v Plzni

12. 8. 2019

Nejkomplexnější a podle soutěže Právnická firma roku také nejúspěšnější advokátní kancelář na českém trhu, HAVEL & PARTNERS, rozšiřuje své zastoupení také pro oblast západní části České republiky. Její v pořadí šestá kancelář má od začátku srpna 2019 sídlo v Plzni v ulici Nepomucká 144.

„Jednou z našich strategických priorit je rozvoj služeb orientovaných na významné klienty, kteří jsou obchodně spjaty s německy mluvícími zeměmi, zejména s Německem a Rakouskem. Ať už jde o společnosti a privátní investory přímo z těchto zemí, nebo české subjekty, které do těchto zemí exportují či tam investují. Těmto klientům chceme být k dispozici i poblíž jejich působiště. Plzeň jakožto podnikatelské centrum západočeského regionu a univerzitní město s právnickou fakultou byla pro nás z hlediska lokalizace nové kanceláře jasnou volbou,“ vysvětluje hlavní důvody nového zastoupení právě v Plzni řídící partner HAVEL & PARTNERS Jaroslav Havel.                  

„V západní části Čech dnes nepůsobí žádná velká advokátní kancelář s mezinárodním dosahem, která by pokrývala specifické poradenské oblasti typu velkých podnikových akvizic a fúzí, nemovitostních transakcí nebo zahraničních investic a která by k tomu navíc měla k dispozici i specializované právní týmy pro všechny klíčové právní obory a všechna podnikatelská odvětví. Klientům nabízíme nejenom rozsáhlé zkušenosti s advokacií na nejvyšší úrovni, ale především sdílené know-how s centrálou v Praze i dalšími kancelářemi HAVEL & PARTNERS,“ říká partner kanceláře Marek Lošan, který má nové zastoupení v Plzni organizačně na starosti.

Plzeňská kancelář se zaměří nejenom na klienty ze západních, ale i jižních Čech. Hlavními kontaktními osobami pro tyto regiony budou zejména partneři, kteří z nich přímo pocházejí nebo v nich trvale bydlí. Pro oblast západních Čech to bude především Marek Lošan a Jaroslav Havel, pro jižní Čechy potom Marek Vojáček, František Korbel a Lukáš Syrový. Z hlediska manažerského řízení bude plzeňské zastoupení spadat pod pražskou centrálu HAVEL & PARTNERS.  

„V plzeňské kanceláři chceme postupně vybudovat stabilní personální tým. Již nyní probíhají výběrová řízení na místa studentů, koncipientů a advokátů primárně se zaměřením na korporátní právo, M&A a právo nemovitostí, ideálně s výbornou pracovní znalostí německého a anglického jazyka. Všechny aktuální poptávané pozice najdou zájemci na adrese www.havelpartners.jobs.cz,“ uzavírá Marek Lošan.

Plzeňská kancelář HAVEL & PARTNERS sídlí v nedávno dokončeném polyfunkčním objektu Ypsilonka, na adrese Nepomucká 144, 326 00 Plzeň. Architektonicky zajímavá budova se nachází jen 800 metrů od výjezdu na dálnici D5, nejrychlejší silniční komunikaci jak směrem do Prahy, tak na hraniční přechod se Spolkovou republikou Německo. Výhledově by se měla v Plzni etablovat také regionální pobočka inkasní agentury Cash Collectors, která s HAVEL & PARTNERS úzce spolupracuje zejména v oblastech správy a vymáhání pohledávek bank a jiných institucionálních klientů.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross