Mezinárodní komparativní sborník k fúzím a akvizicím s participací HAVEL & PARTNERS

22. 3. 2019

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS přispěla do prestižního mezinárodního sborníku International Comparative Legal Guide to: Mergers & Acquisitions 2019, který se zaměřuje na problematiku fúzí a akvizic a na jehož přípravě se podílí významné mezinárodní i národní kanceláře.

Sborník přináší souhrnné informace z 53 zemí/jurisdikcí k regionálním zákonitostem akvizic a souvisejícím právním a regulačním předpisům či relevantním institucím. Kapitolu zaměřenou na reálie České republiky připravili řídící partner kanceláře Jaroslav Havel a ekvity partner Jan Koval.

Poradenské služby, které v souvislosti s fúzemi a akvizicemi poskytuje transakční tým HAVEL & PARTNERS s více než 70 právníky včetně 16 partnerů (co do počtu největší ve střední Evropě), zpravidla zahrnují detailní přípravu struktury transakce s využitím odborných znalostí o daném oboru podnikání, provedení hloubkové prověrky cílové společnosti za účelem ověření jejího aktuálního právního, daňového, účetního i provozního stavu, přípravu a projednání transakční dokumentace a uzavření (closing) transakce v souladu s relevantními právními předpisy. 

Za posledních deset let jsme pomohli úspěšně dokončit přes 600 českých i mezinárodních M&A transakcí o celkové hodnotě převyšující 600 miliard korun (23 miliard eur). To nás podle výsledků prestižních globálních ratingových agentur Mergermarket, Thomson Reuters nebo EMIS DealWatch dlouhodobě řadí na vrchol v počtu realizovaných transakcí na českém, slovenském i středoevropském právním trhu. 

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross