Komplexní právní poradenství CSBC při financování dotačních projektů společnosti BRENS EUROPE

13. 9. 2021

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS poskytla komplexní právní poradenství úvěrové společnosti Czechoslovak Business Credit (CSBC) při financování dotačních projektů společnosti BRENS EUROPE, která se svými produkty pro kolejové dráhy napomáhá realizovat zdravou, rychlou a tichou dopravu 21. století.

Společnost BRENS EUROPE je mimo jiné držitelem ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu ČR „Nejlepší výrobek z druhotných surovin“ a finalistou soutěže E.ON Energy Globe 2021.

CSBC pomáhá živnostníkům a malým i středním firmám v různých situacích, ať už se jedná o dočasné problémy s cashflow či dlouhodobé investice do modernizace. Poskytuje překlenovací financování a pomáhá klientům s přípravou na refinancovaní bankou.

CSBC je zastřešena investiční skupinou Czechoslovak Capital Partners, která dlouhodobě vyhledává, realizuje a řídí investiční projekty průřezově všemi obory podnikání. Skupina od roku 2012 získala bohaté zkušenosti napříč celým investičním spektrem a investovala více než 2,5 miliardy Kč.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross