Komplexní poradenství prodejci při převzetí společnosti ČEMAT firmou Michelin

11. 1. 2022

Společnost Michelin, významný globální výrobce a distributor pneumatik, dokončil akvizici společnosti ČEMAT v České republice i na Slovensku. Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS zajišťovala při transakci právní poradenství na straně prodejce. ČEMAT je na českém i slovenském trhu významným poskytovatelem mobilních servisních služeb pro speciální průmyslové a stavební pneumatiky a jedním z největších dodavatelů produktů pro manipulační, stavební a zemědělskou techniku.

Právní tým složený z partnerů kanceláře Petra Dohnala a Jana Kovala a senior advokáta Iva Skolila poskytl při prodeji komplexní transakční poradenství 100% vlastníku společnosti ČEMAT v České republice i na Slovensku.

„ČEMAT, jakožto významný hráč na trhu, který i nadále vnímá další a silný možný potenciál růstu, vidí ve spojení s takto silným nadnárodním strategickým partnerem získání nových možností, jak dosáhnout na další mety, strategického rozvoje, zdokonalení se v rámci interní organizace a posílení vlastní stability těchto CZ a SK společností ČEMAT,“ říká k akvizici jednatel české společnosti Michal Džupin.

ČEMAT je již více než 25 let významným dodavatelem průmyslových pneumatik v České a Slovenské republice, poskytuje též související servisní služby. Dodává pneumatiky pro manipulační, stavební a zemědělskou techniku, speciální kola a kladky, nosné vidlice a přídavná zařízení. V nabídce má rovněž stavební a zemědělské pásy a pásové systémy.

Pro Michelin jde o významnou akvizici, díky které firma posílí své postavení na českém i slovenském trhu a rozšíří svou činnost v oblasti manipulační, stavební a zemědělské techniky i distribuci speciálních pneumatik ve střední Evropě.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross