HAVEL & PARTNERS udržela pozici nejúspěšnější kanceláře v rámci soutěže Právnická firma roku 2019

5. 11. 2019

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS získala v rámci 12. ročníku soutěže Právnická firma roku cenu za nejlepší klientské služby, prvenství si připsala také v kategorii Fúze a akvizice a nejlepší umístění obsadila již počtvrté v kategorii Veřejné zakázky. Ve všech ostatních kategoriích se umístila mezi nejlepšími a nejvíce doporučovanými kancelářemi, čímž potvrzuje své výjimečné postavení na českém právním trhu, které je unikátní i v rámci Evropy. Tuto prestižní soutěž pravidelně pořádá společnost EPRAVO.CZ pod záštitou České advokátní komory a Ministerstva spravedlnosti ČR. Výsledky byly slavnostně vyhlášeny 4. listopadu 2019 na pražském Žofíně za účasti představitelů předních advokátních kanceláří a osobností české justice.

Prvenství, o kterém rozhodly pozitivní reference našich klientů, je tím největším oceněním naší práce, protože spokojený klient je podstatou výkonu advokacie. Jsme rádi, že klienti opakovaně oceňují naše špičkové právní a daňové služby, časovou flexibilitu, loajalitu, mezinárodní standard kvality našich služeb, ale také další přidané hodnoty, které jim přinášíme, jako je například využití naší unikátní sítě kontaktů, detailní znalost jejich podnikatelských oborů a s tím spojené vyhledávání obchodních příležitostí nebo další právnické a manažerské vzdělávání prostřednictvím naší akademie či sponzoringu českých vydání nejlepších světových manažerských publikací,“ komentuje letošní úspěch zakladatel a řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Vítězství si HAVEL & PARTNERS odnesla také za oblast fúzí a akvizic, ve které je již více než 10 let lídrem na trhu, a to nejen v České republice, ale i na Slovensku a v celé střední Evropě. „Ocenění v kategorii Fúze a akvizice, což je naše klíčová specializace od založení kanceláře, která nám přinesla zásadní klienty a pomohla vyrůst v největší nezávislou právnickou firmu ve střední Evropě, znamená především uznání více než osmi desítek našich kolegů. Těm patří velké poděkování za jejich špičkové znalosti, budování unikátního know-how, ale také za nasazení v kteroukoli denní i noční hodinu. Stejně tak musíme poděkovat stále rostoucímu počtu klientů za důvěru, se kterou se na nás obrací,“ dodává k vítězství partner Jan Koval, jenž se podílí na vedení největšího transakčního týmu ve střední Evropě. Za posledních deset let kancelář zrealizovala více než 600 transakcí v hodnotě přesahující 600 miliard korun.

Kategorii  Veřejné zakázky vyhrála HAVEL & PARTNERS již počtvrté a je tedy nejúspěšnější advokátní kanceláří v této oblasti. „Oblast veřejného sektoru je velmi komplexní a významná, a to právně i ekonomicky. Opakovaný úspěch v kombinaci s klientským oceněním našich služeb je pro nás nejlepším možným důkazem dobře odváděné práce,“ shrnuje Josef Hlavička, partner kanceláře stojící v čele poradenské týmu pro veřejný sektor, který čítá 25 právníků. V České republice i na Slovensku pokrývá tento specializovaný tým všechny právní oblasti relevantní pro veřejný sektor, včetně legislativy, a díky svému unikátnímu know-how zajišťuje poradenství velmi komplexním a efektivním způsobem.

Ve všech dalších 15 odborných kategoriích byla kancelář vybrána mezi velmi doporučované kanceláře (tzv. top tier). V kategorii Trestní právo, které se HAVEL & PARTNERS sama přímo neúčastní, se mezi nejlépe hodnocenými kancelářemi umístila advokátní kancelář SEIFERT A PARTNEŘI, se kterou HAVEL & PARTNERS exkluzivně spolupracuje v oblasti trestněprávního poradenství.

Podle výsledků všech dosavadních ročníků soutěže je HAVEL & PARTNERS dle součtu všech nominací a titulů opět nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v České republice i na Slovensku. „Tyto vynikající výsledky dokládají naši všestrannost a špičkovou kvalitu všech našich specializovaných týmů. V současné době poskytujeme našim klientům poradenství ve všech oblastech jejich podnikatelského i privátního života. Od září jsme pro ně navíc významně rozšířili daňový tým a portfolio daňových služeb,“ shrnuje celkové výsledky kanceláře a další rozvoj Jaroslav Havel. Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící právní servis firem působících na území České a Slovenské republiky. Poprvé byla vyhlášena v České republice v roce 2008, od roku 2013 probíhá také na Slovensku.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross