HAVEL & PARTNERS právním poradcem při akvizici titulu Art Antiques do portfolia Premium Media Group

30. 8. 2021

V rámci významné transakce na mediálním trhu v oblasti prémiových tištěných médií poskytla advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS komplexní právní poradenství vydavatelství Premium Media Group při akvizici nového titulu Art Antiques, který se zaměřuje na současné umění, dějiny umění, design, umělecká řemesla, starožitnosti či architekturu.

Odborný tým pod vedením partnera Václava Audese ve složení senior advokát Tomáš Navrátil,  advokát Josef Bouchal a koncipientka Soňa Stará zajišťoval pro Premium Media Group transakční poradenství včetně přípravy smluvní dokumentace.

Magazín Art Antiques, který vychází desetkrát ročně, se zařadí do portfolia prémiových tištěných magazínů vydavatelství Premium Media Group, kam patří tituly Estate, ARCHITECT+, Premium Golf, Premium Ski, Premium Brno nebo Art of Living. Magazín tak vhodně doplní vydavatelské portfolio a je dalším logickým krokem v dalším rozvoji skupiny.

„Spolupráce titulů jako jsou ARCHITECT+, náš designově-umělecký magazín Art of Living a odborněji zaměřený Art Antiques je smysluplná nejen z pohledu částečně se překrývajících témat v rámci obsahu, ale i ve vztahu k našim obchodním partnerům. Spojení distribuce Art Antiques s přímým distribučním modelem na náročnou klientelu našich dalších titulů bereme jako příležitost, která posune jak magazín, tak celé vydavatelství,“ komentuje akvizici Štěpán Dlouhý, CEO Premium Media Group.

Pod vydavatelstvím vyjde Art Antiques poprvé v září 2021 a v souvislosti s akvizicí titulu přechází na Premium Media Group nejen další související publikace, jako jsou například ročenky, ale i webové portály artantiques.cz nebo artplus.cz.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross