HAVEL & PARTNERS po vyhlášení výsledků soutěže Právnická firma roku 2018 potvrzuje pozici nejúspěšnější advokátní kanceláře v České republice

6. 11. 2018

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS navázala na roky 2015 a 2017 a i letos získala hlavní ocenění Právnická firma roku pro domácí kancelář. Z  11. ročníku prestižní ankety, kterou pravidelně pořádá společnost EPRAVO.CZ pod záštitou České advokátní komory a Ministerstva spravedlnosti ČR, si kromě hlavní ceny odnesla také vítězství v  kategoriích Právo obchodních společností a Duševní vlastnictví a v ostatních oborových kategoriích se umístila mezi nejlépe hodnocenými kancelářemi. Co do počtu titulů a nominací v rámci všech dosavadních ročníků české i slovenské soutěže Právnická firma roku tak HAVEL & PARTNERS zůstává nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v České republice i na Slovensku.

„Rok 2018 je pro nás spojený nejenom se změnou názvu na HAVEL & PARTNERS, ale také s redefinicí strategie poskytovaných služeb, zaměřením se na co nejkomplexnější právní případy, včetně řešení složitých sporů a dále na rozvoj v oblasti mezinárodních transakcí. Velmi rychlá implementace této strategie vedla k dalšímu rychlému růstu kanceláře při dalším zvyšování kvality našich služeb. Velice nás potěšilo, že jsme dokázali již potřetí za poslední čtyři roky získat ocenění Právnická firma roku pro domácí kancelář. Za tento mimořádný úspěch chceme poděkovat především našim klientům, kteří nám s důvěrou svěřují své podnikatelské i ryze privátní záležitosti. Vážíme si nejen jejich přízně, ale také našeho stabilního týmu špičkových kolegů a jejich mimořádného pracovního nasazení, které dokázali udržet v průběhu celého roku,“ říká k zisku hlavní ceny řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.D

Další velký úspěch kancelář zaznamenala v soutěžní kategorii Právo obchodních společností. Po předchozích sedmi umístěních mezi velmi doporučovanými kancelářemi v letech 2011–2017 se letos HAVEL & PARTNERS stala vítězem této kategorie. „Letošní vítězství podtrhuje, že vytvoření unikátního specializovaného týmu pro oblast korporátního práva, který navíc zabezpečuje komplexní právně-daňový servis pro privátní klienty, bylo odvážným a správným rozhodnutím. Každý rok se podílíme na nejzajímavějších tuzemských a přeshraničních korporátních transakcích i realizaci velmi privátních zadání. Klienti oceňují naši zkušenost, inovativnost a kvalitní právně-daňový tým,“ říká David Neveselý, partner podílející se na vedení největšího a mezinárodně uznávaného česko-slovenského specializovaného týmu pro oblast práva obchodních společností, který dnes tvoří cca 70 právníků.

Kancelář má ve svém portfoliu nejširší korporátní a soukromou klientelu v ČR i SR, včetně cca 70 z 500 největších světových společností podle publikace Fortune 500, téměř 50 společností podle žebříčku Czech Top 100 a třetiny nejbohatších Čechů a Slováků. Již řadu let také realizuje nejvíce korporátních operací na českém trhu a je poradenským lídrem pro privátní klienty a rodinné firmy, kterým pomáhá se zakládáním privátních (rodinných) holdingů, svěřenských fondů apod.

Právnickou firmou roku 2018 je HAVEL & PARTNERS také v kategorii Duševní vlastnictví.  Právo duševního vlastnictví představuje jednu z nejvýznamnějších a neustále rostoucích právních specializací kanceláře. Právní tým pod vedením partnera a spoluzakladatele kanceláře Roberta Nešpůrka a partnera Ivana Rámeše patří s počtem 15 právníků mezi vůbec největší poradenskou skupinu s tímto zaměřením v ČR a na Slovensku. „K úspěšnému budování brandu a ochraně inovativních nápadů patří také jejich právní ochrana. Velice nás těší, že naše po léta budované know-how vyhledává stále více klientů – ať už jde o tuzemské společnosti expandující do zahraničí, významné globální korporace nebo podnikatele, kteří bojují proti padělkům. Jsme rádi, že se tato úspěšná spolupráce promítla do vítězství v kategorii Duševní vlastnictví,“ říká Robert Nešpůrek.

V dalších 14 odborných kategoriích byla kancelář vybrána mezi velmi doporučované kanceláře (Tzv. Top tier). Ve zbývající kategorii trestní právo se mezi nejlépe hodnocenými umístila advokátní kancelář SEIFERT A PARTNEŘI, se kterou HAVEL & PARTNERS exkluzivně spolupracuje v oblasti trestněprávního poradenství. „Tyto vynikající výsledky dokládají naši všestrannost a mimořádné kvality všech našich specializovaných týmů. V současné době poskytujeme našim klientům poradenství ve všech oblastech jejich podnikatelského i privátního života,“ shrnuje komplexní záběr kanceláře Jaroslav Havel.

Kompletní výsledky 11. ročníku českého oficiálního žebříčku advokátních kanceláří Právnická firma roku 2018 zveřejnil pořadatel soutěže, společnost EPRAVO.CZ, v průběhu slavnostního večera v pražském Paláci Žofín dne 5. listopadu 2018.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross