HAVEL & PARTNERS opět zaznamenala rekordní pololetní tržby

22. 7. 2021

Největší a nejúspěšnější česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS navazuje na své loňské ekonomické výsledky; její obrat za čisté právní služby v prvním pololetí roku 2021 se meziročně zvýšil o 7,2 %. Vysokým tempem rostla především kancelář HAVEL & PARTNERS v Bratislavě.

V loňském roce výnosy kanceláře HAVEL & PARTNERS v České republice meziročně rostly o více než 6,5 % a tržby celé skupiny opět překročily miliardu Kč. V prvním pololetí letošního roku dosáhly výnosy za čisté právní služby v České republice a na Slovensku 414 mil. Kč, celkové tržby skupiny pak činí více než 520 mil. Kč. Velmi dobře se dařilo slovenské kanceláři, kde výnosy za čisté právní služby rostly o téměř 16 %. „Hospodářské výsledky naší kanceláře s růstem přes 7 % indikují, že se nám podařilo udržet pozitivní trend vysokého růstu z předchozích období. V posledních dvou měsících prvního pololetí se růst zrychloval a očekáváme, že s pokračujícím uvolňováním omezení přijatých v souvislosti koronavirovou pandemií bude tento trend pokračovat,“ uvádí řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Výnosy HAVEL & PARTNERS rostou nepřetržitě od vzniku kanceláře v roce 2001. Přispívá k tomu především poskytování právních služeb předním českým, slovenským i mezinárodním společnostem a českým a slovenským podnikatelům, včetně cca třetiny nejbohatších Čechů a Slováků. Klíčovými poradenskými oblastmi zůstávají fúze a akvizice, právní a daňové strukturování osobního majetku či nemovitostní projekty, dál roste také skupina zabývající se restrukturalizacemi a insolvencemi či soudními spory a arbitrážemi.

K vynikajícím hospodářským výsledkům přispívá i mezinárodní renomé HAVEL & PARTNERS a související spolupráce se zahraničními právnickými firmami, které kancelář stále častěji zapojují do velkých komplexních mezinárodních projektů a přeshraničních transakcí.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross