Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS přispěla do prestižní publikace mapující český nemovitostní trh

7. 5. 2018

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí zveřejnila jedenácté vydání publikace Trend Report 2018, jež komplexně analyzuje hlavní dění a trendy napříč všemi segmenty českého nemovitostního trhu. Na přípravě obsahu publikace se pravidelně podílí i advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS, která má jeden z nejsilnějších týmu věnujících se právním službám souvisejícím s nemovitostmi.

Přední česká odbornice na právo nemovitostí a stavební právo a counsel advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS Daniela Kozáková se ve svém příspěvku věnuje fenoménu sdílené ekonomiky a GDPR (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) v oblasti nemovitostí. Článek Daniely Kozákové je k dispozici zde

HAVEL & PARTNERS má v současné době jeden z největších právních týmů se zaměřením na oblast práva nemovitostí a stavebnictví v České republice a na Slovensku. Tým 20 právníků pod vedením řídícího partnera Jaroslava Havla, partnera Lukáše Syrového a s podporou dalších 5 partnerů (Josef Hlavička, Martin Fučík, Marek Lošan, Ludvík Juřička, František Korbel) a counsel Daniely Kozákové poskytuje právní služby při nemovitostních projektech privátního i veřejného sektoru, a to ve všech aspektech obchodování s nemovitostmi a investičních projektů podle právních předpisů platných v České republice i podle mezinárodních standardů FIDIC nebo pravidel Evropské investiční banky.

Jednou z nejvýznamnějších oblastí specializace kanceláře jsou právní služby poskytované developerům a investorům v souvislosti se všemi aspekty nemovitostních projektů, včetně územních rozhodnutí, zpracování a realizace projektu, právních due diligence, koupě a prodeje nemovitostí a projektového financování.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross