Mgr. Ondřej Dostál

Senior advokát
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
ondrej.dostal@havelpartners.cz
Právní specializace
Podnikatelské obory

Ondřej Dostál se specializuje na právo informačních a komunikačních technologií, kyberbezpečnost a smluvní právo.

V oblasti kontraktů se zaměřuje jak na smlouvy pro účely veřejných zakázek, tak pro soukromý sektor, a to jak v českém, tak i anglickém jazyce. Má bohaté zkušenosti nejen s přípravou komplexní smluvní dokumentace, ale rovněž s vyjednáváním a následnou podporou při implementaci významných investičních projektů.

Poskytování právních služeb se během své praxe věnoval převážně v rámci advokacie, avšak cenné zkušenosti získal i na pozici korporátního právníka v rámci skupiny PPF, kde působil před příchodem do naší advokátní kanceláře. Jako člen mezinárodních týmů se podílel na přípravách a realizacích řady významných telekomunikačních a IT projektů v rámci CEE regionu, kdy spolupracoval jak s interními právníky, tak i s externími technickými a právními poradci.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický
Články - Rubriky
Úvod roku je v advokátní kanceláři HAVEL & PARTNERS tradičně spjat s interním povyšováním, od 1. ledna 2024 se na seniornější pozice posunuje celkem 15 právníků a právniček. Na úrovni counsel nově působí Pavel Ondrák a Petr Vohnický a kancelář také poprvé obsazuje pozici Legal Technologist, kterou zastává Jiří Nečas. „I v novém roce pokračujeme v nastaveném směřování interní […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross