Mgr. Ing. Martin Pecha

Senior advokát
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
martin.pecha@havelpartners.cz
Právní specializace

Martin Pecha se specializuje na oblast daňového a správního práva.

V oblasti daňového práva se věnuje zejména zastupování klientů v daňových řízeních včetně daňových kontrol. V průběhu své praxe se podílel na zastupování předních českých a zahraničních klientů, a to ve velmi komplexních daňových kauzách, kde hodnota doměřované daně činila i stovky milionů korun.

V rámci správního práva se zaměřuje na řízení před správními soudy včetně řízení před Nejvyšším správním soudem. Během své praxe získal také zkušenosti se zastupováním klientů ve sporech s celní správou. Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracoval téměř 5 let v mezinárodní advokátní kanceláři, kde se zabýval zastupováním klientů v daňových sporech s finanční správou.

Membership in professional associations

Czech Bar Association

Jazyky
český, anglický
Vzdělání
  • Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2016), titul Mgr.Vysoká škola ekonomická v Praze, Praha (2012), titul Ing.
Články - Rubriky
Novoroční vlna povyšování v kanceláři HAVEL & PARTNERS přináší dva nové členy nejužšího vedení – společníkem kanceláře je od 1. ledna 2023 Štěpán Štarha, partner spoluzodpovědný za chod slovenské kanceláře a za tým specializující se na právo duševního vlastnictví a informačních technologií. Partnerem se ke stejnému datu stává Jiří Kunášek, přední odborník na korporátní, obchodní […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2023 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross