Tým HAVEL & PARTNERS posiluje na pozici counsel Petr Dohnal

21. 10. 2020

Poradenskou skupinu HAVEL & PARTNERS pro oblast M&A, která je největší a nejzkušenější ve střední Evropě, rozšířil na pozici counsel advokát Petr Dohnal. Zabývat se bude především akvizicemi a poradenstvím v rámci reorganizačních projektů. Jeho nástupem kancelář dál posiluje své komplexní služby určené firmám, které se v souvislosti s aktuální krizí dostávají do ekonomických obtíží.

„Jsem velmi potěšen, že v rámci strategického plánu rozvoje naší kanceláře, mohu do našeho týmu přivítat zkušeného advokáta Petra Dohnala, který před příchodem do naší advokátní kanceláře pracoval přes 12 let jako právník v přední české investiční skupině“, komentuje další významnou personální posilu zakladatel a řídící partner kanceláře Jaroslav Havel. „Navázáním spolupráce s Petrem jsme posílili nejen naši vynikající M&A praxi, ale také unikátní tým pro financování, restrukturalizace a insolvence, který jsme vytvořili v reakci na aktuální pokles české ekonomiky a závažné finanční problémy mnohých firem. Těm nyní nabízíme komplexní služby s cílem vytvořit pro ně obchodně a rizikově nejefektivnější řešení jejich situace, včetně jeho následné realizace,“ doplňuje Jaroslav Havel.

„Tuto oblast našich služeb, která aktuálně patří mezi naše priority, jsme již v září posílili o odborníky na restrukturalizace a insolvence Jana KrálíčkaVojtěcha Švába, na Slovensku pak nastoupila zkušená specialistka na financování a insolvence, advokátka Elena Jarolímková. Odborně a personálně jsme posílili i na Moravě. Jsme tak plně připraveni pomáhat klientům na území celé České republiky i Slovenska v nastávající obtížné době,“ dodává Jaroslav Havel.  

Petr Dohnal získal titul magistr práv na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a následně úspěšně absolvoval advokátní zkoušky na české advokátní komoře. Po ukončení studií poskytoval právní poradenství v oblasti M&A, právních auditů a insolvenčního řízení v několika advokátních kancelářích. Před nástupem do HAVEL & PARTNERS pracoval Petr jako advokát v investiční skupině PPF, kde se podílel na významných případech v oblasti insolvenčního řízení a restrukturalizace podniků, a to ať již jako zástupce věřitelů či jako poradce managementu dlužníka.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross