Petr Dohnal se stává partnerem advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS

5. 10. 2021

Největší česko-slovenská advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS interně povýšila Petra Dohnala na pozici partnera. Petr jako odborník na mezinárodní transakce a distressové projekty působí ve specializovaných týmech kanceláře pro oblast fúzí a akvizic (M&A), private equity / venture kapitál či v poradenské skupině pro insolvence a restrukturalizace podniků.

„Petr Dohnal velmi rychle prokázal své odborné i manažerské kvality, proto se po 13 měsících od nástupu do kanceláře stává partnerem. Zaměří se na vybudování a řízení robustního a stabilního mezioborového právního M&A týmu se specializací na distressová aktiva, který by klientům umožnil v maximální míře využít potenciální příležitosti v tržní postcovidové situaci,“ říká řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Petr Dohnal se aktivně zapojuje do významných transakcí napříč jednotlivými právními i průmyslovými obory a specializuje se na problematické projekty. Působí také v týmu pro financování, restrukturalizace a insolvence, který klientům nabízí komplexní služby s cílem vytvořit pro ně v postcovidové době obchodně a rizikově nejefektivnější řešení jejich situace, a to včetně jeho následné realizace.

Petr Dohnal nastoupil do HAVEL & PARTNERS loni na podzim jako významná posila s dlouholetou praxí v oblasti fúzí a akvizic, restrukturalizací a insolvencí. Před příchodem do kanceláře pracoval na různých právních pozicích v investiční skupině PPF, kde se účastnil řady projektů a transakcí jak na straně prodávajících, tak na straně kupujících, zejména v oblasti private equity, strojírenství, dopravy, stavebnictví, IP rights, cenných papírů či telekomunikací a informačních technologií.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross