Tržby advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS v roce 2023 výrazně přesáhly miliardu korun

Collage Finance Banner Concept U
29. 2. 2024

Největší nezávislá právnická firma ve střední Evropě HAVEL & PARTNERS zaznamenala za loňský rok znovu vynikající hospodářské výsledky. Celkový obrat kanceláře v roce 2023 činil 1 183 mil. Kč. Výnosy za čisté právní a daňové služby v Česku a na Slovensku rostly o 16,4 %. Obdobně vysokým dvojciferným tempem rostl i zisk. Obrat celé skupiny, do které spadají rovněž inkasní agentura Cash Collectors a další specializované služby, přesáhl dle předběžných výsledků 1,5 mld. Kč.

K výrazně pozitivnímu trendu přispěly především ekonomické výsledky skupin zaměřených na poradenství v oblastech venture kapitálu, technologického práva a veřejných zakázek. Rostly ale také skupiny věnující se bankovnictví a financím, restrukturalizacím a insolvencím či soudním sporům. Mimořádně žádané byly v loňském roce právní a daňové služby pro privátní klienty, zahrnující zejména poradenství v oblasti profesionální správy, ochrany a administrace majetku. S tím souvisí rovněž významné rozšíření portfolia takto zaměřených služeb v podobě založení ONE FAMILY OFFICE, tedy multi family office nabízející komplexní servis pro bonitní klienty.

„Loňský rok přinesl z ekonomického pohledu opět mnoho proměn, nejistot a výzev, na které jsme museli rychle a efektivně reagovat,“ bilancuje řídící partner kanceláře Jaroslav Havel. „Tyto aspekty mají přímý dopad na byznys a naším úkolem bylo a nadále bude soustředit se plně na aktuální klientské potřeby a jejich nuance. Jen tak můžeme jako kancelář dosahovat vysokých ekonomických čísel,“ dodává.

Úspěchy HAVEL & PARTNERS a vysokou úroveň poskytovaných služeb navíc podtrhuje i zisk mnoha ocenění, včetně nejprestižnějších tuzemských titulů Právnická firma roku 2023 pro domácí kancelář a Právnická firma roku 2023 za nejlepší klientské služby. Kancelář v loňském roce taktéž získala ve slovenské soutěži Právnická firma roku hlavní cenu pro nejlepší mezinárodní advokátní kancelář. Celkově s počtem více než pěti desítek titulů v české i slovenské soutěži je tak HAVEL & PARTNERS nejúspěšnější a nejkomplexnější advokátní kanceláří v České republice.

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross