HAVEL & PARTNERS Vám přináší speciální vydání H&P magazínu k 20. výročí kanceláře

16. 6. 2021

Vážení klienti a obchodní přátelé,

naše advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS slaví 20 let od založení a tomuto výročí věnujeme i speciální vydání našeho H&P magazínu, které naleznete ZDE, ale také ve zcela novém ONLINE formátu. Rádi bychom s Vámi takto sdíleli naše vzpomínky a hodnoty, připomněli pilíře našeho úspěchu, ale také inspirující úspěchy našich klientů, podělili se o další plány a poděkovali Vám za přízeň.

Když jsme v roce 2001 kancelář zakládali, byli jsme odhodlaní vybudovat špičkovou právnickou firmu podle mezinárodního modelu, která by nabízela komplexní právní servis. Přesto nás ani ve snu nenapadlo, že za 20 let budeme největší advokátní kanceláří ve střední Evropě s 2,5 tisíci klienty a miliardovým obratem. Za to, že jsme dokázali vybudovat světově uznávanou firmu, vděčíme především naší schopnosti okamžitě reagovat na potřeby trhu a klientů. V posledních 20 letech zažily ekonomika i celá společnost dynamické změny, které jsme vždy vnímali jako novou příležitost a obratem jsme se jim přizpůsobili.

Dynamiku prvních 20 let nového tisíciletí shrnujeme zejména ve třech oblastech našich služeb, které jsou pro kancelář do budoucna klíčové. Přečíst si můžete o turbulentních změnách v oblasti nemovitostí, ale také o private equity a venture kapitálu, jež zásadně přispívají k ekonomickému růstu celého regionu střední a východní Evropy. A popisujeme rovněž, jak ekonomický vývoj proměnil ochranu a správu privátního majetku.

Jedním z dalších pilířů našeho úspěchu se stal i náš mimořádný vztah s klienty, kteří nám svěřují své byznysové i privátní záležitosti. Jsme hrdí, že mezi ně patří ty nejúspěšnější firmy napříč všemi odvětvími, od kterých se zároveň i my máme co učit, protože rovněž dosáhly světového úspěchu. Přinášíme Vám proto inspirativní příběhy našich dlouhodobých strategických partnerů, se kterými přesně v duchu našeho motta „Úspěch spojuje“ společně rosteme již řadu let. 

V magazínu Vám také nabídneme celou řadu dalších zajímavých článků, komentářů či rozhovorů, které se pojí se značkou HAVEL & PARTNERS, a věřím, že jsou v mnoha ohledech inspirativní.

Dovolte mi na závěr poděkovat Vám všem, že nám tento mimořádný příběh pomáháte psát. Děkujeme za přízeň, loajalitu a důvěru, jež nás motivují se neustále zlepšovat, dívat se dopředu a nadále zvětšovat náskok před konkurencí, který jako lídr česko-slovenského advokátního trhu máme. 

S pozdravem a přáním příjemného léta ve zdraví

Jaroslav Havel
Řídící partner

H&P MAGAZÍN JE PRO VÁS K DISPOZICI ZDE:

ONLINE H&P magazín

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross