Právní poradenství největší skupině projektových firem v ČR při vstupu do IT byznysu

7. 2. 2018

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS poskytla komplexní právní poradenství společnosti SUDOP GROUP a.s., největší skupině projektových firem v České republice, při založení nové dceřiné společnosti zaměřené na informační technologie, Sudop Consulting and Information Technology a.s., a následné akvizici 70% majetkového podílu v softwarové společnosti LinkSoft Technologies. Cílem těchto strategických kroků bylo diverzifikovat a rozšířit obchodní aktivity skupiny a využít synergií oblasti informačních technologií s inženýrskou a projektovou činností.

Právní poradenství zajišťoval tým HAVEL & PARTNERS pod vedením partnera Jana Kovala a vedoucího advokáta Jiřího Buryana. Hodnotu transakce se obě strany rozhodly nezveřejňovat.    

Skupina SUDOP GROUP a.s. zajišťuje v jednotlivých segmentech trhu projektovou a inženýrskou přípravu dopravních, průmyslových, vodohospodářských a energetických staveb a staveb občanské vybavenosti. Prostřednictvím svých dceřiných společností a podílů v dalších společnostech ovládá aktiva dosahující 4 mld. Kč.

Společnost LinkSoft Technologies se zabývá vývojem softwaru na zakázku a outsourcingem IT specialistů. Za deset let působení na trhu získala zákazníky nejen v České republice, ale také v Austrálii, Kanadě nebo Iráku. Její obrat v roce 2017 dosáhl 140 mil. Kč. 

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross