Poradenství developerské skupině Panattoni při výstavbě celoevropského centra pro čínské e-shopy a následném vyjednávání nájemní dokumentace na straně pronajímatele

20. 7. 2018

Právní tým HAVEL & PARTNERS zaměřený na nemovitosti a stavebnictví poskytl komplexní poradenství mezinárodní developerské skupině Panattoni při výstavbě logistického komplexu v Pavlově u Prahy a následném vyjednávání nájemní dokumentace s čínskou společností Huajie, která v něm vytváří logistickou základnu pro expanzi čínských internetových obchodů v rámci Evropy.

Panattoni začalo projekt stavět na spekulativní bázi, nájemcem se v průběhu výstavby stala společnost Huajie, která si na západním okraji metropole pronajme celkem 25 tisíc metrů čtverečních komerčních prostor. Panattoni a fond ze skupiny AEW Europe plánují rozšířit komerční areál Panattoni Prague Airport II o další dvě haly o celkové rozloze 41 tisíc metrů čtverečních, a to opět formou spekulativní výstavby. Pavlov představuje výchozí logistický bod mnoha firem, které z lokality blízké pražskému letišti zásobují Evropu.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross