Na cestě za mezinárodním úspěchem – Právní poradenství bez hranic. HAVEL & PARTNERS přináší nové vydání H&P magazínu

2024 06 H&p Web Magazin Cz
20. 6. 2024

Vážení klienti a obchodní přátelé 

neustále se posouvat dopředu, inovovat a zlepšovat se – to je pro nás motivace a závazek zároveň. Po 23 letech od založení kanceláře jsme se jako lídr středoevropské advokacie rozhodli udělat další velký krok a jako první advokátní kancelář ze CEE regionu jsme otevřeli přímé zastoupení ve Frankfurtu v Německu. Přečtěte si víc v novém vydání H&P magazínu, v online i PDF formátu.

 

Prostřednictvím ONE FAMILY OFFICE, nového multi family office, který na začátku roku vznikl ve spolupráci s HAVEL & PARTNERS, jsme pak posunuli naši mezinárodní podporu a služby pro bonitní rodiny a jednotlivce na další, a ještě globálnější úroveň. I o tom se dočtete na stránkách nového magazínu.

Nechybí v něm ale tradičně ani další články, komentáře či analýzy k aktuálním tématům, která se týkají byznysu nebo vašich privátních záležitostí. Chcete investovat do korporátních dluhopisů? Dejte si pozor na varovné signály, které vám pomůžou odlišit ty skutečně kvalitní od těch, jež jsou jen vějičkou na důvěřivé investory. 

V životě přicházejí chvíle, kdy jde práce stranou. Když přijdete o životního partnera, musíte se vyrovnat nejen s velkou ztrátou a emocemi. Velký dopad to má i do majetkové sféry. Naši specialisté shrnuli, jak se v případě smrti jednoho z manželů vypořádává společné jmění a jak je to s majetkem v rámci dědictví.   

V magazínu Vás zároveň informujeme o aktuálních transakcích, na kterých jsme pracovali, přinášíme novinky z oblasti komunitní energetiky, real estate, slovenského spotřebitelského práva či daní

Věříme, že si v magazínu najdete spoustu zajímavého a inspirativního čtení a že pro Vás opět bude praktickým průvodcem ve světě práva a podnikání.  

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross