Již 20 let jsme s Vámi úspěšní. Právem.

1. 6. 2021

Vážení klienti, obchodní partneři, kolegové,

dnes je tomu na den přesně 20 let, kdy jsme společně s dalšími čtyřmi kolegy a s podporou mezinárodní poradenské firmy Deloitte zahájili nový projekt a vytvořili vlastní advokátní kancelář. Hned od počátku jsme byli velmi ambiciózním start-upem a inspirovali se od těch nejlepších právnických a poradenských firem na světě. Přesto nás ani ve snu nenapadlo, že budeme po 20 letech největší a nejúspěšnější nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě s téměř 500 spolupracovníky, výrazným mezinárodním dosahem, s miliardovým obratem, 2,5 tisíci klienty z celého světa a se všemi dosažitelnými místními i mezinárodními právnickými oceněními ve vitrínách našich kanceláří.

Děkuji tímto všem, kteří byli a jsou součástí tohoto úspěšného příběhu. Klientům, obchodním partnerům a referujícím zahraničním advokátním kancelářím, kteří nás svou náročností, ale i důvěrou a mimořádnou loajalitou v rámci naší spolupráce neustále motivují posouvat se dál a být vždy o krok před konkurencí.

Stejně tak děkuji všem kolegům, kteří se na úspěchu kanceláře a našem nepřetržitém růstu a rozvoji podílejí jak svým často unikátním talentem, strategickým myšlením a kreativitou, ale zejména pak mimořádným pracovním nasazením a obětavostí, perfektní týmovou spoluprací a v neposlední řadě dlouhodobou loajalitou k firmě i nadřízeným.

Vážíme si velice i profesního respektu od naší konkurence, předních českých a slovenských advokátů, bez jejichž kvalitní kolegiální spolupráce bychom nemohli realizovat většinu transakcí ani jiných právních případů, a díky jejichž hlasům jsme získali řadu místních i mezinárodních ocenění.

Těším se na další pokračování tohoto mimořádného příběhu a věřím, že jsme stále velmi mladá firma, která, ačkoliv je středoevropským lídrem, se má stále co učit, a že největší úspěchy teprve přijdou!

Věřím, že neustálý rozvoj, růst, sebevzdělávání a inovace zůstanou charakteristickým rysem naší kanceláře minimálně dalších 20 let.

Jaroslav Havel
Řídící partner

STRATEGICKÉ UVAŽOVÁNÍ |INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP | ŠPIČKOVÝ PRÁVNÍ TÝM | DLOUHODOBÉ PARTNERSTVÍ

Klíčové kontakty

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross