HAVEL & PARTNERS poskytla právní servis společnosti European Housing Services při akvizici podílu společnosti M&M Reality

11. 8. 2022

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS zastupovala realitní skupinu European Housing Services (EHS), která investovala do jedné z největších realitních společností na českém trhu M&M Reality. Vzniká tak realitní skupina evropského významu, která chce do svého rozvoje v následujících letech investovat více než tři miliardy korun.

Za kancelář poskytli komplexní právní poradenství klientovi Petr Dohnal, partner odpovědný za oblast fúzí a akvizic, advokát Josef Bouchal a právní asistent Filip Pavlík.

Jakmile bude transakce odsouhlasena ze strany ÚOHS, nebrání již ničemu, aby se skupina EHS stala vlastníkem 50procentního podílu ve společnosti M&M Reality a celková investice překročila hodnotu miliardy korun. Cílem skupiny je přitom dále posilovat pozici na domácím trhu a stát se rovněž silným hráčem ve střední Evropě; momentálně se připravuje na vstup do Německa a Rakouska.

Skupina EHS, pod kterou spadají například realitní kancelář MAXIMA REALITY, server Bezrealitky v ČR i SR nebo třeba Český nemovitostní trust, letos už investovala také do realitních auditorů NEMO Report nebo do start-upu Ownest, který poskytuje model rent to own, díky němuž mohou klienti bydlet v nájmu ve vlastní nemovitosti, ovšem s hypotékou odloženou až na pět let. I u těchto dvou transakcí zajišťovala právní služby pro skupinu EHS advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross