Hana Erbsová z HAVEL & PARTNERS se stala „Daňařem roku“ v kategorii Správa daní

10. 2. 2022

Advokátka Hana Erbsová, která je od loňského roku součástí právně-daňového týmu advokátní kanceláře HAVEL & PARTNERS, uspěla v prestižní soutěži Daňař & daňová firma roku. Odborníci z oblasti daní a daňového práva ji zvolili Daňařem roku 2021 v kategorii Správa daní.

Velice si vážím toho, že Hanka patří právě do týmu HAVEL & PARTNERS, a k zaslouženému vítězství v soutěži jí upřímně gratuluji,“ říká k úspěchu advokátky daňový partner David Krch. „Je zkušenou odbornicí, která do kanceláře přinesla know-how z vrcholného orgánu daňové správy, neboť mnoho let působila jako metodička správy daní a vedoucí oddělení na Generálním finančním ředitelství. Zároveň má praxi z předních mezinárodních poradenských společností, takže její záběr a přínos pro nás i pro klienty je skutečně mimořádný,“ dodává.

„Těší mě, že moje zkušenosti a dlouholetý zájem o daňové právo ocenila také odborná veřejnost a že mohu touto cestou také přispět k dalšímu upevnění renomé právně-daňového týmu naší kanceláře,“ komentuje své vítězství v soutěži Hana Erbsová, která se jako advokátka zaměřuje především na daňové spory, mezinárodní zdanění a daňové arbitráže, včetně komplexní poradenské podpory klientům při daňových a dotačních kontrolách či v řízeních před soudy včetně Nejvyššího správního soudu. „V rámci své specializace se snažím neustále rozvíjet i v těch nejaktuálnějších oborech a souvisejících trendech. Věnuji se proto také například daňovým a právním aspektům kryptoměn a dalších virtuálních aktiv,“ doplňuje ke svému portfoliu.

Specializovaná skupina HAVEL & PARTNERS pro daňové právo průběžně roste a v současnosti má stabilní tým více než 15 advokátů a daňových poradců. Ti disponují dlouholetou praxí z velkých mezinárodních poradenských společností, orgánů daňové správy i justice a rozsáhlými zkušenostmi s komplexním daňovým poradenstvím a se zastupováním nadnárodních korporací a nejvýznamnějších světových hráčů v nejrůznějších oborech. „Naším hlavním cílem je efektivní spojení právních a daňových služeb, díky kterému jsme pak schopni nabídnout klientovi kvalitní a komplexní službu na jednom místě. Díky složení našeho týmu poskytujeme kromě daňově-právních služeb i komplexní daňové poradenství předním světovým korporacím, včetně služeb přípravy daňových přiznání,“ doplňuje David Krch.

Soutěž Daňař & daňová firma roku je jediná soutěž tohoto typu v České republice, která existuje od roku 2010. Soutěž si klade za cíl vybrat nejlepší daňové specialisty, daňové osobnosti a zvolit nejvstřícnější pracoviště finančních úřadů. Více o soutěži se dozvíte zde.

Právní specializace

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross