SLOVENSKÁ KANCELÁŘ HAVEL & PARTNERS V BRATISLAVĚ

ZALOŽENÍ KANCELÁŘE

Slovenská kancelář v Bratislavě působí již od roku 2008, kdy byla založena jako samostatná kancelář. Nyní je jednou ze čtyř kanceláří HAVEL & PARTNERS tvořících integrovaný celek. Tým vysoce kvalifikovaných advokátů kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě poskytuje komplexní služby nejvyšší úrovně ve všech oblastech právní specializace a pro klienty podnikající ve všech oborech v České republice a na Slovensku. Jejich cílem je díky propracované struktuře spolupráce nabízet komfort jedné česko-slovenské advokátní kanceláře pro obě země tak, aby byla klientům umožněna snadná realizace jejich obchodních záměrů. 
 

PRÁVNÍ TÝM

Podle žebříčku vydavatelství The Slovak Spectator byla bratislavská kancelář v roce 2017 šestou největší advokátní kanceláří ve Slovenské republice.
  
Bratislavská kancelář je hlavním kontaktním místem nejen pro klienty ze Slovenska, ale i pro české a zahraniční klienty podnikající ve Slovenské republice. Kancelář je vedena partnery Jaroslavem Havlem, Václavem Audesem, Ondřejem Majerem a Robertem Nerudou. S týmem slovenské poradenské skupiny úzce spolupracují další partneři z pražské kanceláře – Marek Vojáček, Pavel Němeček nebo David Neveselý.
 

JAZYKOVÁ VYBAVENOST

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS poskytuje svým klientům právní služby v plném rozsahu ve slovenském, českém, anglickém, německém, španělském, italském a francouzském jazyce ve všech významných právních oblastech souvisejících s jejich podnikatelskou činností. U velmi komplikovaných právních případů či potřeby právních služeb v dalších jazycích, např. ruském, polském či ukrajinském, se do poskytování právních služeb samozřejmě zapojují specialisté z pražské kanceláře.

KLIENTI

Kancelář poskytuje komplexní právní a v odpovídajícím rozsahu i daňové poradenství významným českým, slovenským i mezinárodním klientům ve všech oblastech podnikání. Mezi naše klienty patří velké mezinárodní společnosti, střední firmy, individuální podnikatelé a investoři a orgány veřejné správy. Kancelář poskytuje služby přibližně 180 stálým klientům.
 
 
Klíčové kontakty
Právníci
Aktuální informace
více ...
Copyright © 2011 - 2019 HAVEL & PARTNERS s.r.o. | website by Red Knight s.r.o.
popup