Mgr. Zuzana Hargašová, LL.M.

Advokátka
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
zuzana.hargasova@havelpartners.sk
Právní specializace
Podnikatelské obory

Zuzana Hargašová se specializuje se na soudní spory a arbitráže, nemovitosti, stavebnictví, obchodní a zdravotnické právo.

V oblasti nemovitostí a stavebnictví se zaměřuje na právní due diligence stavu nemovitostí, financovaní výstavby a na přípravu smluvní dokumentace v souvislosti s koupí, prodejem, pronájmem a výstavbou nemovitostí.

V oblasti soudních sporů a arbitráží se zaměřuje na zastupování klientů před soudy a rozhodčími tribunály ve všech stádiích řízení, ve správním soudnictví a při mimosoudním řešení sporů.

V oblasti obchodního práva se zaměřuje na smluvní agendu, právní analýzy, due diligence a okrajově na insolvence a restrukturalizace. Zuzana má také zkušenosti v oblasti korporátního práva.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře pracovala jako interní právník v jedné z předních slovenských bankovních institucí, kde se věnovala zejména financování nemovitostí, stavebnictví a akvizic. Předtím pracovala ve významné slovenské advokátní kanceláři, kde se věnovala především investičním projektům a sporové agendě.

Členství v profesních sdruženích

Slovenská advokátní komora

Jazyky
slovenský, anglický, italský
Vzdělání
  • Graduate Institute of International and Development Studies, Ženeva, Švýcarsko (2014), titul LL.M
  • Bratislavská vysoká škola práva (dnes Paneurópska vysoká škola), Bratislava (2009), titul Mgr.
  • Universitá La Sapienza, Řím, Itálie (2006/07)
  • komplexní právní poradenství významné nadnárodní společnosti podnikající v oblasti nemovitostí v souvislosti s realizací rozsáhlého developerského projektu
  • právní poradenství při komplexním due diligence společností podnikajících v oblasti zábavního průmyslu
  • právní poradenství při komplexním due diligence několika průmyslových areálů transakční poradenství (due diligence, příprava souvisejících právních dokumentů) v souvislosti s akvizicemi podílů ve slovenských společnostech a zastupování klientů při přeměnách obchodních společností
  • komplexní právní poradenství významné nadaci v souvislosti s realizací rozsáhlého nadačního programu
Články - Rubriky
Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS (do 31. 12. 2017 Havel, Holásek & Partners) poskytla komplexní právní poradenství společnosti SODECIA Automotive Europe GmbH ze skupiny SODECIA Group při akvizici majetkových podílů ve společnostech MATADOR Automotive ve Slovenské republice, České republice a Ruské federaci, jež jsou v regionu střední a východní Evropy předními dodavateli pro automobilový průmysl. Prodávajícím byla […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross