Mgr. Simona Tziata

Advokátka
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
simona.tziata@havelpartners.cz
Právní specializace

Simona Tziata se specializuje na oblast pracovního a cizineckého práva.

V oblasti pracovního práva se zaměřuje zejména na problematiku vzniku/změny/zániku pracovněprávních vztahů, nastavení odměňování zaměstnanců, přípravu pracovněprávní dokumentace a interních předpisů zaměstnavatelů, pracovněprávní due diligence a pracovněprávní aspekty transakcí.

V oblasti cizineckého práva se zaměřuje na získávání pracovních a pobytových oprávnění pro zaměstnance ze zemí mimo Evropskou unii vyslané nadnárodními společnostmi k výkonu práce do České republiky, vysílání pracovníků v rámci Evropské unie a na další otázky související s cizineckým právem.

Před nástupem na pozici advokátky pracovala v naší advokátní kanceláři jako advokátní koncipientka. Před příchodem do naší advokátní kanceláře v roce 2020 pracovala v pražské advokátní kanceláři, kde se podílela na generální občanskoprávní, obchodněprávní a trestněprávní agendě.

Členství v profesních sdruženích
Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický, řecký
Vzdělání
  • Univerzita Palackého, Právnická fakulta, Olomouc (2017), titul Mgr.
Články - Rubriky
Za asistence HAVEL & PARTNERS dokončila nedávno společnost Albatros Media svou již 20. akvizici, která byla zároveň hodnotou největší v její historii. Získala při ní stoprocentní podíl ve významném online knihkupectví Libristo Media, které se specializuje na prodej cizojazyčné literatury. Libristo Media, sídlící ve Vsetíně, má nyní přes dva miliony zákazníků v pětadvaceti zemích Evropské unie. Provozuje celkem […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross