Mgr. Karolina Gerardi

Advokátka
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
karolina.gerardi@havelpartners.cz
Právní specializace

Karolina Gerardi se specializuje na oblast práva obchodních společností a korporátních restrukturalizací podnikatelských seskupení. Dále se také věnuje právu občanskému, zejména smluvní agendě, a to i se zahraničním přesahem.  

Od roku 2005 působila Karolina v advokátních kancelářích poskytujících generální praxi. Před příchodem do naší advokátní kanceláře v roce 2019 spolupracovala se středně velkou advokátní kanceláří zaměřenou převážně na právo obchodní, občanské a pracovní, dále na právo nemovitostí a právo duševního vlastnictví. Krátce působila u Městského soudu v Praze.

Členství v profesních sdruženích

Česká advokátní komora

Jazyky
český, italský, anglický
Vzdělání
  • Univerzita Karlova, Právnická fakulta, Praha (2014), titul Mgr.Università degli Studi di Milano (roční studium v rámci programu Erasmus)Università del Salento (stáž na Právnické fakultě Univerzity v Lecce)
Články - Rubriky
Autoři: Ondřej Florián, Gerardi Karolina PRÁVA SPOLEČNÍKA S.R.O. NEJEN NA VALNÉ HROMADĚ Velká novela zákona o obchodních korporacích přináší mnoho změn také pro společníky společností s ručením omezeným. V tomto již čtvrtém díle našeho Průvodce korporátním světem po novele se budeme věnovat některým vybraným právům společníků, jichž se novela dotkne. PRÁVO SPOLEČNÍKA NA DOPROVOD Právo, aby si […]

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross