Mgr. David Krejčí

Koncipient
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
david.krejci@havelpartners.cz

David Krejčí se specializuje zejména na oblast soudních sporů, hromadných žalob a vymáhání pohledávek, dále pak na právo duševního vlastnictví a na spory v rámci realitního trhu.

V oblasti soudních sporů má David zkušenosti především ve sporech o vypořádání spoluvlastnictví, vymáhání práv z autorského práva nebo pracovněprávních sporů. S příchodem zákona o hromadném občanském řízení soudním se David specializuje na poradenství neziskovým organizacím s přípravou hromadných žalob anebo je naopak schopen klientům pomoci s efektivní strategií, jak se vůči hromadné žalobě bránit.

V roce 2024 absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde byl členem akademické senátu fakulty. Za své vynikající studijní výsledky a mimoškolní dobročinné aktivity získal David prestižní stipendium Petra Zoubka pro mimořádně nadané studenty.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře v roce 2022 poskytoval dva roky bezplatné právní poradenství ve studentské právní poradně Olomoucké právnické fakulty, kde pomáhal osobám, které by si jinak právní pomoc nemohli dovolit.

Členství v profesních sdruženích
Česká advokátní komora

Jazyky
český, anglický
Vzdělání
  • Univerzita Palackého, Právnická fakulta, Olomouc (2024), titul Mgr.
Články - Rubriky

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross