Ing. Mgr. Barbora Vávrová, MBA

Strategic client relations
CV
Projekty
Ocenění a média
E-mail
barbora.vavrova@havelpartners.cz
Právní specializace

Barbora Vávrová má na starosti klientskou péči a strategickou spolupráci s nejvýznamnějšími klienty kanceláře. Zaměřuje se na vytváření synergických vazeb a zefektivňování mimoprávní podpory a péče o naše klienty.

Pro klienty zprostředkovává nadstandardní concierge služby, převážně v oblasti zdravotnictví. Svůj přínos zakládá na úzkých vztazích s profesionály a rozsáhlých zkušenostech v oboru diplomacie a manažerské psychologie.  

V roce 2021 založila společnost Povídej, Poslouchám s.r.o., kde stále působí jako founder a managing partner. Společnost Povídej, Poslouchám zprostředkovává zdravotnické, daňové, akviziční a IT poradenství, dále pomáhá při zavádění controllingu a workflow společností. Mezi další služby patří také poradenství s implementací uměleckých děl do jednotlivých projektů.

Před příchodem do naší advokátní kanceláře v roce 2023 pracovala devět let pro skupinu RP Invest jako Director of Client Services.

Jazyky
český, anglický
Vzdělání
  • Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů, Praha (2021), obor Diplomacie, titul Mgr.
  • European School of Business & Management SE, Praha (2022), obor manažerská psychologie, titul MBA
  • Metropolitní univerzita, Praha (2023), obor cestovní ruch, titul Ing.
  • Projekt Fadet s.r.o., 2021 – současnost; projektový management, logistika a nastavení postupů v rámci poskytování náhradních zdrojů pro energetické distribuční společnosti a agregovanou flexibilitu, zavedení ISO 9001 + ISO 27001
  • Projekt Externity s.r.o., 2020–2023; projektový management, vyhledání vhodné IT společnosti pro akciovou společnost RP Invest, zavedení a aplikace systému CRM pro správu investorských portfolií.
  • Společnost decoid s.r.o., 2020–2022; Co-Founder; projektový management, marketingová komunikace, prodej, klientský servis, implementace designu do firem v projektech RP Clinic – soukromá zdravotní klinika; Střídačka – restaurace v centru Prahy a v developerských projektech Hradešínská Residence, Vila Peroutkova, Zapova, Sudoměřská Residence
Články - Rubriky

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross