Slovenská kancelář HAVEL & PARTNERS posiluje o partnera a dva advokáty

29. 6. 2018

Největší česko-slovenská právnická firma HAVEL & PARTNERS významně personálně posílí svojí slovenskou kancelář v Bratislavě. Od 1. 7. 2018 přebírá část odpovědnosti za její rozvoj nově jmenovaný partner a dosavadní vedoucí advokát kanceláře Štěpán Štarha. Spolu s ním se do Bratislavy přesouvají i senior advokát Juraj Dubovský a advokát Štefan Potočňák.

„Se Štěpánem jsme se dohodli, že bude většinu dní trávit pracovně v Bratislavě, kam se stěhuje i jeho rodina. Zároveň se však nepřestane věnovat svým klientům v Praze a Brně. Jeho doménou zůstává zejména poradenství technologickým a IT společnostem a komplexní projekty pro finanční, energetické a telekomunikační firmy. Věřím, že Štěpánovy zkušenosti nám na Slovensku pomohou k dalšímu rozvoji našich služeb a dobrým hospodářským výsledkům,“ říká k povýšení Štěpána Štarhy a jeho angažmá v Bratislavě Jaroslav Havel, řídící partner kanceláře. 

„Naši bratislavskou kancelář chceme i v příštích měsících dále intenzivně rozvíjet. Proto jsme se dohodli také s dalšími dvěma kolegy, kteří dosud působili především v Praze, že se pracovně přesunou na Slovensko, odkud pocházejí. Senior advokát Juraj Dubovský se specializuje na zastupování klientů v soudních a rozhodčích řízeních a na oblast insolvence a restrukturalizace, Štefan Potočňák je expertem na civilní právo a kontrakty v oblastech IP/IT, médií a telekomunikací,“ upřesňuje Jaroslav Havel.

HAVEL & PARTNERS bude mít od 1. 7. 2018 celkem 27 partnerů. Na nejvyšší manažerský post se kromě Štěpána Štarhy posouvá také Ondřej Florián, dosavadní vedoucí advokát z poradenské skupiny zaměřené na privátní klienty z řad nejvýznamnějších podnikatelů a jejich rodin, top manažerů, investorů, umělců nebo profesionálních sportovců, včetně cca 400 nejbohatších Čechů a Slováků. Štěpána a Ondřeje spojuje také to, že v kanceláři začínali jako advokátní koncipienti shodně v roce 2010. Jejich kariéra tak odráží dlouhodobou snahu kanceláře vychovávat další generace právníků a manažerů v jedné osobě, a to během kratší doby, než je v advokacii běžné.

Související média

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Odebírat
Vyplňte svůj e-mail a my Vám budeme zasílat pravidelné informace ze světa práva a podnikání.

Kontaktujte nás

KONTAKT PRO MÉDIA:
Copyright © 2024 HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
cross